Четвер, 23 Червня, 2022

На що витрачатимуть виділену президентом тисячу гривень мешканці Дніпра?

Нещодавно президентом країни було підписано закон, який полягає у виплатах громадянам по 1000 гривень. Більше на сайті dnepryes.com.ua.

Умовою отримання грошей є вже зроблені 2 вакцини, які зареєстровані у “Дія”. За інформацією нарахування розпочнеться 19 грудня, отриману суму можна буде витрачати лише на певну категорію товарів та послуг. Йдеться про покупку квитків у кіно, театр, музей, а також можна придбати квитки на потяг чи літак. Ще гроші можна витратити на абонемент у спортзал чи на покупку книжок. Для громадян віком від 60 років трохи збільшили список покупок, дозволивши витрачати гроші на ліки та інші необхідні кошти.

За опитуванням громадян стало відомо, що більшість молодих людей витрачатимуть виділену суму на культурний та фізичний розвиток. Були присутні люди, для яких ця сума нічого не змінює, тому здебільшого все одно. Також були затяті противники вакцинації, які відмовляються від неї, навіть за 1000 гривень. Дорослі люди поставилися до ініціативи трохи стривожено, оскільки механізм отримання коштів викликає в них труднощі. Ще їх хвилює питання з приводу аптек, тому що не зрозуміло, які аптеки підтримуватимуть цей проект. Витратити цю суму можна за 4 місяці, оскільки вони повернуться уряду.