Вівторок, 4 Травня, 2021

Парі з мером або як поживає «інфраструктурна муза України» Анна Мінюкова?

Революція 1917: що відбувалося у Катеринославі?

Безліч вулиць Дніпра, ще до декомунізації, носили імена людей, які були для середньостатистичного жителя Української Радянської Соціалістичної Республіки всього-на-всього невеликим топонімом, який...

Проблематика передвиборчої кампанії у Дніпрі

Двадцять п‘ятого жовтня у Дніпрі відбудуться місцеві вибори: буде обраний мер та депутати місцевих органів влади. Як і завжди, виникає не мала...

Викрадення у Дніпрі: президент Володимир Зеленський втрутився у розгляд

Україна зовсім недалеко залишилося до вікопомних «чорних воронків», які наводили жах на людей за часів Сталіна. Людей забирали без всяких пояснень, як правило, вночі,...

Ремонт моста через Дніпро в нашому місті став справжньою епопеєю. Розтягнутий у часі процес привернув широку увагу громадськості, а його учасники були залучені в корупційні скандали та вельми незвичайні парі, пише dnepryes.com.ua. Про що посперечалися Президент України, мер Дніпра і ню-модель Анна Мінюкова, і чим все це закінчилося?

Ремонт, який став «будівництвом століття»

Центральний або Новий, як його називають городяни, міст з’єднує два береги міста та проходить через центральну частину Дніпра. Він був побудований в 1966 році та є головною транспортною артерією. Міст серйозно завантажений протягом усього дня, а в пікові ранкові та вечірні години — особливо. Не дивно, що конструкція терпить знос і потребує ремонту.

Спеціаліст, який проводив ремонт моста чверть століття назад, вже бив на сполох, лякаючи владу тим, що міст несе загрозу для життя людей, а не просто виглядає непрезентабельно. Час не помилував його балки, стійки опор і фундамент, що не сховалося і від очей городян.

У підсумку, коли латочний ремонт і точкова заміна елементів огорожі перестали впливати на ситуацію, а думку фахівців було почуто, міська влада прийняла рішення про капітальний ремонт Центрального мосту. Саме тому у 2017 році він був закритий на реконструкцію, з обіцянкою завершити її до кінця поточного року.

Час минав, ремонт рухався занадто повільно. Його раптово перервали, щоб розібратися з чутками про нецільове витрачання бюджету, намітити новий фронт робіт і на час розвантажити рух. В середині літа 2018 влада міста повідомила про підготовку до продовження ремонту.

Пік активності будівельників на мосту припав на літо 2019. У серпні 2019 сам Президент відвідав стратегічний об’єкт та уклав парі з мером Дніпра про те, що той завершить роботи протягом двох місяців. На кону була посада мера, і Борис Філатов достроково виграв парі: 7 вересня, приблизно о 6 годині ранку огорожу на мосту прибрали та пустили транспортний потік.

Модель Анна Мінюкова та її роль в ремонті моста через Дніпро

Ремонт моста став приводом для безлічі мемів, молодь міста не залишалася осторонь. Повідомивши про те, що парі мера та Президента стало предметом ставок на одному з букмекерських сайтів, спокуслива модель і блогер вирішила внести свою лепту. Анна Мінюкова (asi_mikovich) у своєму пості повідомила, що в допомогу всім, хто робив ставки та на підтримку мера готова роздягтися прямо на мосту, якщо його відкриють вчасно. До речі, її пост розмістив на своїй сторінці й сам мер, Борис Філатов.

Мер зробив свою справу, а Анна — свою. Рано вранці вона позувала на мосту в чорному напівпрозорому пеньюарі. До слова сказати, дівчина «засвітилася» там і в процесі ремонту, в еротичних фотосесіях відомого дніпровського фотографа Давида Дубницького. Сама каже, що захоплення фотографією — це не комерційний проєкт, а справа для душі. Але після парі з мостом Анна раптово стала головною «музою комунальників».

Інфраструктурна муза України: Анна Мінюкова вчора та сьогодні

Судячи з фото в Instagram, дівчина завела профіль у 2019 році, або зачистила його від старих знімків. Ставши відомою як Ася Міковіч, почала публікувати у себе на сторінці відверті знімки, як аматорські, так і професійні. У дівчини красиві форми та приваблива зовнішність, а після парі з мером у неї з’явилося багато нових прихильників: з 2  їх число зросло до 12 тисяч, а зараз в Анни майже 40 тисяч фоловерів.

Очевидно, публічна популярність пішла на користь, наповнивши життя дівчини новими знайомствами, поїздками та проєктами. В її профілі з’явилися фото з Міністром екології, Міністром інфраструктури, з мером Харкова та Києва, головою Офісу Президента, головою підкомітету з питань залізничного транспорту.

Протягом 2019-2020 рр. Анна встигла відвідати ще кілька «будівництв століття»: в Нікополі, в Харкові та Києві, зробивши питання аварійних мостів однієї з головних тем свого блогу. До речі, за освітою вона — інженер мостів і транспортних тунелів. На момент парі з мером працювала в німецькій будівельній компанії, а влітку 2020 роки збирала документи в аспірантуру Національного транспортного університету. Так що Анна має безпосереднє відношення до мостів. Сьогодні живе та працює в Києві.

До слова сказати, дівчина не просто красива і, часом, відчайдушно смілива. У дитинстві вона професійно займалася кінним спортом і фігурним катанням. Зараз носить окуляри, відвідує спортклуб, живе самостійним життям і прагне до постійного розвитку. Не найгірший набір якостей для сучасної дівчини, погодьтеся. Побажаємо Ганні успіхів у творчості та в розвитку. Впевнені, ми ще не раз про неї почуємо.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Парі з мером або як поживає «інфраструктурна муза України» Анна Мінюкова?

Ремонт моста через Дніпро в нашому місті став справжньою епопеєю. Розтягнутий у часі процес привернув широку увагу громадськості, а його учасники були...

На Європейській площі відбувся мітинг за реформу судової системи

27 лютого в центрі Дніпра відбулась акція з вимогою до центральної влади звільнити політичних в’язнів та провести судову реформу. Далі на dnepryes.

В Дніпрі активісти пікетували прокуратуру

23 лютого в Дніпрі відбувся пікет будівлі обласної прокуратури. Акція відбулась в підтримку засудженого в Одесі активіста і блогера Сергія Стерненка, який...

Губернатор Дніпропетровщини відзвітував щодо проробленої роботи

“Велике будівництво”, тарифи на комунальні послуги та подолання наслідків негоди — губернатор Дніпропетровщини відзвітував щодо проробленої обласною адміністрацією роботи, пише dnepryes.com.ua.

В Дніпрі громадська рада при Ода відзвітувала щодо виконаної роботи

12 лютого громадська рада при Дніпропетровські обласній державній адміністрації відзвітувала щодо проробленою за минулий рік роботи та повідомили про план дій на...