Четвер, 12 Травня, 2022

Парі з мером або як поживає «інфраструктурна муза України» Анна Мінюкова?

Ремонт моста через Дніпро в нашому місті став справжньою епопеєю. Розтягнутий у часі процес привернув широку увагу громадськості, а його учасники були залучені в корупційні скандали та вельми незвичайні парі, пише dnepryes.com.ua. Про що посперечалися Президент України, мер Дніпра і ню-модель Анна Мінюкова, і чим все це закінчилося?

Ремонт, який став «будівництвом століття»

Центральний або Новий, як його називають городяни, міст з’єднує два береги міста та проходить через центральну частину Дніпра. Він був побудований в 1966 році та є головною транспортною артерією. Міст серйозно завантажений протягом усього дня, а в пікові ранкові та вечірні години — особливо. Не дивно, що конструкція терпить знос і потребує ремонту.

Спеціаліст, який проводив ремонт моста чверть століття назад, вже бив на сполох, лякаючи владу тим, що міст несе загрозу для життя людей, а не просто виглядає непрезентабельно. Час не помилував його балки, стійки опор і фундамент, що не сховалося і від очей городян.

У підсумку, коли латочний ремонт і точкова заміна елементів огорожі перестали впливати на ситуацію, а думку фахівців було почуто, міська влада прийняла рішення про капітальний ремонт Центрального мосту. Саме тому у 2017 році він був закритий на реконструкцію, з обіцянкою завершити її до кінця поточного року.

Час минав, ремонт рухався занадто повільно. Його раптово перервали, щоб розібратися з чутками про нецільове витрачання бюджету, намітити новий фронт робіт і на час розвантажити рух. В середині літа 2018 влада міста повідомила про підготовку до продовження ремонту.

Пік активності будівельників на мосту припав на літо 2019. У серпні 2019 сам Президент відвідав стратегічний об’єкт та уклав парі з мером Дніпра про те, що той завершить роботи протягом двох місяців. На кону була посада мера, і Борис Філатов достроково виграв парі: 7 вересня, приблизно о 6 годині ранку огорожу на мосту прибрали та пустили транспортний потік.

Модель Анна Мінюкова та її роль в ремонті моста через Дніпро

Ремонт моста став приводом для безлічі мемів, молодь міста не залишалася осторонь. Повідомивши про те, що парі мера та Президента стало предметом ставок на одному з букмекерських сайтів, спокуслива модель і блогер вирішила внести свою лепту. Анна Мінюкова (asi_mikovich) у своєму пості повідомила, що в допомогу всім, хто робив ставки та на підтримку мера готова роздягтися прямо на мосту, якщо його відкриють вчасно. До речі, її пост розмістив на своїй сторінці й сам мер, Борис Філатов.

Мер зробив свою справу, а Анна — свою. Рано вранці вона позувала на мосту в чорному напівпрозорому пеньюарі. До слова сказати, дівчина «засвітилася» там і в процесі ремонту, в еротичних фотосесіях відомого дніпровського фотографа Давида Дубницького. Сама каже, що захоплення фотографією — це не комерційний проєкт, а справа для душі. Але після парі з мостом Анна раптово стала головною «музою комунальників».

Інфраструктурна муза України: Анна Мінюкова вчора та сьогодні

Судячи з фото в Instagram, дівчина завела профіль у 2019 році, або зачистила його від старих знімків. Ставши відомою як Ася Міковіч, почала публікувати у себе на сторінці відверті знімки, як аматорські, так і професійні. У дівчини красиві форми та приваблива зовнішність, а після парі з мером у неї з’явилося багато нових прихильників: з 2  їх число зросло до 12 тисяч, а зараз в Анни майже 40 тисяч фоловерів.

Очевидно, публічна популярність пішла на користь, наповнивши життя дівчини новими знайомствами, поїздками та проєктами. В її профілі з’явилися фото з Міністром екології, Міністром інфраструктури, з мером Харкова та Києва, головою Офісу Президента, головою підкомітету з питань залізничного транспорту.

Протягом 2019-2020 рр. Анна встигла відвідати ще кілька «будівництв століття»: в Нікополі, в Харкові та Києві, зробивши питання аварійних мостів однієї з головних тем свого блогу. До речі, за освітою вона — інженер мостів і транспортних тунелів. На момент парі з мером працювала в німецькій будівельній компанії, а влітку 2020 роки збирала документи в аспірантуру Національного транспортного університету. Так що Анна має безпосереднє відношення до мостів. Сьогодні живе та працює в Києві.

До слова сказати, дівчина не просто красива і, часом, відчайдушно смілива. У дитинстві вона професійно займалася кінним спортом і фігурним катанням. Зараз носить окуляри, відвідує спортклуб, живе самостійним життям і прагне до постійного розвитку. Не найгірший набір якостей для сучасної дівчини, погодьтеся. Побажаємо Ганні успіхів у творчості та в розвитку. Впевнені, ми ще не раз про неї почуємо.