Четвер, 12 Травня, 2022

Як забезпечити безпеку будинку

Через часті правопорушення, зростаючу кількість крадіжок зі зломом, складно відчувати себе в абсолютній безпеці. В цьому випадку, жителям Дніпра важливо закупити сучасне обладнання https://smartel.ua/ua/ustanovka-videonablyudeniya/, яке допоможе захистити свій будинок і близьких людей.

Що можна використовувати

 1. Найбільш ефективним способом убезпечити будинок, є комплект відеоспостереження. Це комплексні системи, які включають в себе сукупність кількох елементів. Завдяки їм користувач може контролювати все, що відбувається в кімнатах, на території, в будинку в цілому. Якщо ж виникає якась небезпека, відразу ж повідомляє про це. У комплект входить безпосередньо камера для спостереження, реєстратор відео, програмне забезпечення, джерело живлення, мережеве обладнання, кабельна мережа. Вибір комплекту завжди вигідніше за вартістю, ніж покупка окремих елементів.
 2. Камери відеоспостереження. Даний спосіб часто використовують для захисту приватної власності. Завдяки системі безпеки можна здійснювати візуальний контроль за всім тим, що знаходиться в зоні видимості камер. Покупцям при виборі слід враховувати функціональні можливості відеокамер: кут огляду, виявлення руху, звук, дозвіл, ціну, наприклад.
 3. Система сигналізації, яка в разі виникнення будь-якої загрози, повідомляє власника, поліцію. Це зручно і безпечно.
 4. Відеореєстратори. Завдяки пристрою зберігаються на диску дані для запису. У сучасних реаліях відеореєстратори досить компактні, здатні підключити домофон, відеодомофон, або кілька камер одночасно.
 5. Аксесуари для відеоспостереження. Це допоміжні пристрої, від яких також залежить, наприклад, якість зображення.

Критерії вибору камери відеофіксації

Є кілька ключових моментів, на які слід звернути увагу:

 • функція визначення руху. Користувачеві це дає перевагу у вигляді повідомлень про підозрілу діяльність;
 • який кут огляду фіксує матриця через об’єктив, наскільки камера здатна змінювати кут, напрям об’єктиву. Обов’язково враховуйте цей критерій для максимальної ефективності системи безпеки;
 • «бездротові» камери відеоспостереження з Wi-Fi, які підтримують зв’язок з домашньою мережею. Цей вибір спрощує процес установки, характеризується меншою чутливістю до відключення;
 • розширює можливості присутність функції запису звуку;
 • впливає на ефективність відеофіксації нічне бачення, адже найчастіше злочинці працюють вночі;
 • від дозволу залежить якість картинки. Це допоможе при спробі ідентифікувати особу;
 • ціна. Це важливий критерій, надійні компанії, як «Smartel», надають постійним клієнтам гнучку систему знижок.

Вибір компанії

Це також впливає, адже від неї залежить якість комплектуючих, відповідно, ваша безпека. В інтернет-магазині «Smartel» знаходиться все необхідне для підвищення комфорту, установки систем безпеки, для обмеження доступу. Онлайн-ресурс допоможе жителям Дніпра швидко зорієнтуватися, ознайомитися з найкращими пропозиціями на українському ринку.