Середа, 22 Червня, 2022

Філатов повторно став мером Дніпра: як це було

Кажуть, що влада змінює людей. Але в кращу сторону чи гіршу – стає зрозуміло тільки після закінчення каденції, зокрема, мера міста. Визначальною є думка виборців, а якщо бути точнішим – їхні голоси. Наприклад, восени минулого року діючий градоначальник Дніпра повторив свій успіх на виборах. Йдеться про Бориса Філатова, якого місцева територіальна виборча комісія оголосила переможцем 23 листопада, пише dnepryes.com.ua.

Вибори мера в першому турі не закінчилися

Місцеві жителі довго тримали в напрузі свого улюбленця Філатова. Адже історія з виборами мера в Дніпрі тривала цілих два тури. У першому з них визначилися лідери гонки – це, власне, Борис Альбертович (46,41%), і Загід Краснов (13,15%). Але набрати 50 відсотків голосів виявилося нікому не під силу. Про це повідомляє Інформатор.

Забігаючи наперед, відзначимо, що діючий голова висловився з цього приводу вже після другого туру. За його словами, основні конкуренти ставили палиці в колеса за допомогою технічних кандидатів. Останні зробили свою справу якісно: поливали того брудом на місцевих телеканалах і в кінцевому підсумку перетягнули на себе по кілька відсотків голосів. Борис Філатов підвів до того, що його перемога могла відбутися ще в першому раунді. Він назвав боротьбу за крісло просто «фарсом», а також заявив, що все це було зроблено нехорошими людьми.

Яскрава перемога Філатова в другому турі

Міська мафія – так про них відгукувався чинний голова Дніпра – у другому турі, слідуючи логіки того ж Філатова, вплинути на результат виборів не змогла. Загід Краснов, який, нагадаємо, також зміг пробитися туди, програв з тріском, набравши в чотири рази менше голосів. У Бориса Альбертовича 80,61% підтримки виборців.

До речі, явка дніпрян у другому турі склала всього 23,93%. В цілому свій вибір зробили 176 106 осіб.

Новообраного мера привітав Байден

Нічого дивного в тому, що Бориса Філатова привітав сам Байден, немає. На першій сесії місцевої міської ради VIII скликання депутати прийняли присягу, а Альбертовичу оголосили перемогу. Останнього привітав, зокрема, кіт за вищевказаним прізвиськом. Рудого пухнастика внесли до сесійної зали, щоб той зміг притулитися до градоначальника.

Відзначимо, що тварина вже близько трьох років живе в мерії. Оселилася вона там завдяки заступнику голови Дніпра Михайлу Лисенку. Останній шалено любить тварин, тому навіть на роботі завів кота в особистому кабінеті – такого собі додаткового помічника.