Четвер, 23 Червня, 2022

Приєднуємось до національного тренду: Дніпровська міська рада прийняла бюджет на 2022 рік

Услід за держбюджетом на наступний рік, міська рада нашого міста прийняла бюджет Дніпра на 2022 рік. Це головний результат 13 чергової сесії міської ради Дніпра. Далі на dnepryes.

Підсумки сесії прокоментував мер нашого міста Борис Філатов. Він зазначив, що бюджет цього року виріс порівняно з попереднім на 3 млрд гривень і тепер складає майже 18 млрд грн. Борис Філатов також підкреслив те, що на будівництво Дніпровського метрополітену державна влада виділила Дніпру додаткові 370 млн мільйонів гривень. За це міській голова подякував Президенту України Володимиру Зеленському, Прем’єр-міністру Денису Шмигалю, Голові Офіса Президента Андрію Єрмаку та його заступнику Кирилу Тимошенко.  

Наступного року ось ці галузі отримають збільшене порівняно з попереднім роком фінансування:

  • Матеріальний блок та блок молодіжної політики (+800 млн)
  • Благоустрій та будівництво(+700 млн)
  • Охорона здоров’я (+500 млн)
  • Транспорт (+300 млн)
  • Соціальний захист (+100 млн)

Проте токи що це «чистий» бюджет міста, без урахування кредитування. Кредитні кошти мають піти у бюджет Департаментів ЖКГ та капітального будівництва. Ці кошти витратять та інфраструктурні проекти, зокрема замуться парками (акцент зроблять на Севастопольському), будівництвом льодової арени та скверу та реконструкцію вулиць. Проте питання з кредитними коштами будуть вирішувати у січні-лютому наступного року.

А поки політики зайняті фінансовою частиною пов’язану із новий роком, усі громадяни готуються до свята Нового року. Міська влади прийняла рішення підібрати нове місце для головної зеленої красуні Дніпра – відтепер її домівкою став сквер Прибережний. А центр міста планують прикрасити новою ялинкою, яка може бути більше за харківську. Також прямо зараз відкрита ковзанка на площі Героїв Майдану. Тож, якщо вам бракує новорічного настрою ви знаєте де його шукати.