Субота, 10 Квітня, 2021

«Борітеся – поборете!»: у Дніпрі люди вийшли на віче проти капітуляції

Революція 1917: що відбувалося у Катеринославі?

Безліч вулиць Дніпра, ще до декомунізації, носили імена людей, які були для середньостатистичного жителя Української Радянської Соціалістичної Республіки всього-на-всього невеликим топонімом, який...

Проблематика передвиборчої кампанії у Дніпрі

Двадцять п‘ятого жовтня у Дніпрі відбудуться місцеві вибори: буде обраний мер та депутати місцевих органів влади. Як і завжди, виникає не мала...

Викрадення у Дніпрі: президент Володимир Зеленський втрутився у розгляд

Україна зовсім недалеко залишилося до вікопомних «чорних воронків», які наводили жах на людей за часів Сталіна. Людей забирали без всяких пояснень, як правило, вночі,...

На «Шевченківське» віче у Дніпрі, що відбулося біля Парку ракет зібралися сотні людей. Далі на dnepryes.

Про це розповідають «Інформатор»«Суспільне» та міський сайт Дніпра.

Це був мирний мітинг під гаслом «Ні капітуляції» до двохсот шостої роковини з Дня народження легендарного Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка 9 березня. До акції приєдналися не лише громадські активісти Дніпра, але й прості мешканці міста. Серед них були волонтери, добровольці, родини бійців АТО. Приходили родини у повному складі – батьки, діти та старі люди.

Віче мало назву «Захисти Україну». Під будівлею облдержадміністрації стояли ті, хто дійсно занепокоєний майбутнім нашої країни. Погода була сонячна, що піднімало дух учасникам акції.

Дніпряни тримали в руках українські прапори та плакати з різними гаслами, серед яких було багато провокативних закликів: «Борітеся – поборете», «Країна – не 95 квартал», «Червоні лінії – табу» та інші.

Основними претензіями до нинішньої влади стало незадоволення громадян з приводу корупції, згортання децентралізації у містах, «кумівства», нових шляхів експлуатації малого бізнесу, антинаціонального закону про продаж землі та інші подібні претензії до уряду.

Подія розпочалася з Гімну України під час виконання якого, кожен присутній долучився, приклавши руку до серця. Потім виступи організаторів «Руху опору капітуляції». А на весь проспект голосно линула «Червона калина».

Захід тривав півтори години, а після закінчення акції, організатори зібрали контакти присутніх для того, щоб мати можливість повідомити про ймовірні наступні збори.

Іван Дремлюга – патріот з Дніпра, який являється головою Товариства політв’язнів та репресованих розповів, що є занепокоєним нинішнім політичним курсом України. Саме це стало для нього приводом долучитися до мирної акції.

«Ми мріяли про нашу державу, тепер держава створена з таким трудом, з такими втратами, з такими неймовірними зусиллями, і ми, патріоти, відчуваємо загрозу нашій державності. Ми відчуваємо реальну тривогу в тому, що держава буде втрачена, тому що ми йдемо стрімко в обійми нашого агресора», – поділився Іван Дремлюга.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Парі з мером або як поживає «інфраструктурна муза України» Анна Мінюкова?

Ремонт моста через Дніпро в нашому місті став справжньою епопеєю. Розтягнутий у часі процес привернув широку увагу громадськості, а його учасники були...

На Європейській площі відбувся мітинг за реформу судової системи

27 лютого в центрі Дніпра відбулась акція з вимогою до центральної влади звільнити політичних в’язнів та провести судову реформу. Далі на dnepryes.

В Дніпрі активісти пікетували прокуратуру

23 лютого в Дніпрі відбувся пікет будівлі обласної прокуратури. Акція відбулась в підтримку засудженого в Одесі активіста і блогера Сергія Стерненка, який...

Губернатор Дніпропетровщини відзвітував щодо проробленої роботи

“Велике будівництво”, тарифи на комунальні послуги та подолання наслідків негоди — губернатор Дніпропетровщини відзвітував щодо проробленої обласною адміністрацією роботи, пише dnepryes.com.ua.

В Дніпрі громадська рада при Ода відзвітувала щодо виконаної роботи

12 лютого громадська рада при Дніпропетровські обласній державній адміністрації відзвітувала щодо проробленою за минулий рік роботи та повідомили про план дій на...