Четвер, 24 Вересня, 2020

«Борітеся – поборете!»: у Дніпрі люди вийшли на віче проти капітуляції

На «Шевченківське» віче у Дніпрі, що відбулося біля Парку ракет зібралися сотні людей. Далі на dnepryes.

Про це розповідають «Інформатор»«Суспільне» та міський сайт Дніпра.

Це був мирний мітинг під гаслом «Ні капітуляції» до двохсот шостої роковини з Дня народження легендарного Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка 9 березня. До акції приєдналися не лише громадські активісти Дніпра, але й прості мешканці міста. Серед них були волонтери, добровольці, родини бійців АТО. Приходили родини у повному складі – батьки, діти та старі люди.

Віче мало назву «Захисти Україну». Під будівлею облдержадміністрації стояли ті, хто дійсно занепокоєний майбутнім нашої країни. Погода була сонячна, що піднімало дух учасникам акції.

Дніпряни тримали в руках українські прапори та плакати з різними гаслами, серед яких було багато провокативних закликів: «Борітеся – поборете», «Країна – не 95 квартал», «Червоні лінії – табу» та інші.

Основними претензіями до нинішньої влади стало незадоволення громадян з приводу корупції, згортання децентралізації у містах, «кумівства», нових шляхів експлуатації малого бізнесу, антинаціонального закону про продаж землі та інші подібні претензії до уряду.

Подія розпочалася з Гімну України під час виконання якого, кожен присутній долучився, приклавши руку до серця. Потім виступи організаторів «Руху опору капітуляції». А на весь проспект голосно линула «Червона калина».

Захід тривав півтори години, а після закінчення акції, організатори зібрали контакти присутніх для того, щоб мати можливість повідомити про ймовірні наступні збори.

Іван Дремлюга – патріот з Дніпра, який являється головою Товариства політв’язнів та репресованих розповів, що є занепокоєним нинішнім політичним курсом України. Саме це стало для нього приводом долучитися до мирної акції.

«Ми мріяли про нашу державу, тепер держава створена з таким трудом, з такими втратами, з такими неймовірними зусиллями, і ми, патріоти, відчуваємо загрозу нашій державності. Ми відчуваємо реальну тривогу в тому, що держава буде втрачена, тому що ми йдемо стрімко в обійми нашого агресора», – поділився Іван Дремлюга.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

IT-освіта в Дніпрі як флагман технологічного розвитку людини

IТ-курси іноді вважаються нішевими областями, відведеними для комп'ютерних геніїв, але це далеко не так. У міру того, як компанії розширюються у бік...

Карна справа проти дніпровського військового: важливий політичний прецедент

Шостого липня в Дніпрі на проспекті  Калнишевського близько десятої вечора водій іномарки Volkswagen Passat збив жінку, що перетинала вулицю пішохідним переходом, народною...

Місцеві вибори у Дніпрі: ближче до виборів – віддаленіше від чесної боротьби

Двадцять п‘ятого жовтня відбудуться місцеві вибори у Дніпрі. Це означає те, що городяни будуть віддавати свої голоси за політиків, що балотуються на...

Що вам слід знати про резонансне вбивство дніпровського активіста

Вісімнадцятого вересня об одинадцятій годині ранку у відділок київської поліції надійшло повідомлення, у ньому значилось, що в районі відомого киянам топоніму «Академмістечка»,...

Філатов підсумував святкування Дня міста

Дванадцятого вересня відбулося святкування Дня міста. Попри критику Києва, мер Дніпра Борис Філатов зазначає, що свято пройшло більше ніж вдало. Він говорить,...