Четвер, 23 Червня, 2022

В Дніпрі громадська рада при Ода відзвітувала щодо виконаної роботи

12 лютого громадська рада при Дніпропетровські обласній державній адміністрації відзвітувала щодо проробленою за минулий рік роботи та повідомили про план дій на наступний, пише “dnepryes.com.ua“.

У своєму звіті громадська рада відзначила ряд ініціатив, реалізації яких посприяла протягом 2020-го року. Зокрема, мова йде про: прийняття стратегії розвитку української мови, встановлення пам’ятника кошовому отаману Іванові Сірку та відновлення стародавнього козацького цвинтаря в Новоолександрівській громаді. 

Окрему увагу було приділено співпраці громадської ради з освітніми органами, в тому числі підписанню меморандуму з департаментом освіти і науки при Дніпропетровській облдержадміністрації та ініціативі з підготовки вчителів для проведення національно-патріотичного виховання в школах регіону.

Стосовно планів на цей рік члени ради відзначили, що основним пріоритетом роботи на 2021-ий календарний рік є вирішення соціальних та екологічних питань, а також збереження культурної спадщини нашого краю. 

Дані пріоритети в діяльності ради були підтверджені одноголосно.