Четвер, 23 Червня, 2022

Губернатор Дніпропетровщини відзвітував щодо проробленої роботи

“Велике будівництво”, тарифи на комунальні послуги та подолання наслідків негоди — губернатор Дніпропетровщини відзвітував щодо проробленої обласною адміністрацією роботи, пише dnepryes.com.ua.

Серед основних намічених напрямків діяльності керівництво області зупинило свою увагу на програмі президента України “Велике будівництво” та подоланні негоди, що протягом останніх кількох тижнів давала про себе знати майже по всій області.

В рамках останнього, відмітив заступник голови Дніпропетровської ОДА, Максим Беспальчук, на протидію сніговій стихії було виділено близько сотні одиниць робочої техніки. А також в кожному районі області були відкриті пункти обігріву, в яких громадяни могли, в тому числі, отримати безкоштовну медичну допомогу та перечекати негоду. Загалом, як повідомили представники ОДА, по області було відкрито більше трьох сотень подібних точок.

Серед іншого чиновники адміністрації розповіли про діяльність в рамках програми будівництва інфраструктури “Велике будівництво”. Було повідомлено, що основними об’єктами в цьому напрямі стали траса Київ-Дніпро та 13 приймальних відділень лікарень по всій області, що будуть обладнані міні-операційними і кабінетами томографії. Будівництво ж траси на Київ (Н-31) нині триває в Царичанському та Петриківськкому районах Дніпропетровщини, де найближчим часом планують облаштувати дві транспортні розв’язки і переправу через канал “Дніпро-Донбас”.

Окрема увага під час доповіді була приділена питанню тарифів на комунальні послуги та необхідності боротьби з дедалі швидше зростаючими цінами на них. Щоправда, жодних конкретних ініціатив та пропозицій від членів президентської команди (яка не так давно і стала ініціатором різкого підняття тарифів) в цьому напрямку так і не прозвучало…