Середа, 22 Червня, 2022

В Дніпровській міській раді відбулись масові звільнення

10 лютого відбулась позачергова сесія Дніпровської міської ради. В ході засідання був прийнятий цілий ряд екстремальних, а подекуди й відверто скандальних рішень. Так, найгучнішим рішенням стало масове скорочення апарату чиновників у місті. Під скорочення потрапили близько 655 осіб. Головною ціллю скорочень стали працівники районних адміністрацій міста, зокрема Новокодацького (звільнено 36 осіб),  Соборного (35 осіб),  Шевченківського (33 особи), та Амур-Нижньодніпровського районів, пише “dnepryes.com.ua“.

Серед інших серйозних кроків варто також виділити об’єднання Самарського та Індустріального, а також Центрального і Чечелівського районів Дніпра у Лівобережну й Центральну адміністрації відповідно.

За словами очільника Дніпра, Бориса Філатова, ці кроки дозволять заощадити мільйони гривень, які підуть на покращення інфраструктури міста. 

При цьому варто відзначити, що час прийняття усіх перелічених постанов вкупі зі змінами до міського бюджету та призначенням заступників мера не перевищив чотирьох хвилин, що стало свого роду рекордом для Дніпра.