Субота, 14 Травня, 2022

Що вам слід знати про резонансне вбивство дніпровського активіста

Вісімнадцятого вересня об одинадцятій годині ранку у відділок київської поліції надійшло повідомлення, у ньому значилось, що в районі відомого киянам топоніму «Академмістечка», біля водойми, було знайдено тіло чоловіка. Прибувши на місце злочину, поліція відмітила на трупі кількісні ножові поранення та перерізане горло, що й стало причиною смерті, пише dnepryes.com.ua.

Було проведене розслідування, а загиблого ідентифікували як Олександра Карасьова. 

Хто такий Карасьов?

Олександр Карасьов був громадським активістом міста Дніпро та волонтером АТО. Ще з дитинства Карасьов мав дитячій церебральний параліч, але це не завадило йому зробити певну кар‘єру. Його колеги та знайомі відкликалися про його особу тільки добрими словами. Ніяких антикорупційних розслідувань Карасьов не проводив, що є вагомим фактом для розвінчання теорії про можливе політичне вбивство.

Розслідування

Протягом трьох годин, завдяки слідчим діям, були встановлені особи, що підозрюються у вбивстві активіста. Вони були затримані у Києво-Святошинському районі. Злочинцями виявились два чоловіка з Херсонщини та Дніпровщини. За час обшуку були знайдені речі загиблого, а за свідченням затриманих було встановлено, що телефон Карасьова вони здали в ломбард за певну суму.

Як це все сталося?

Наразі, зі свідчень заарештованих, встановлено, що вони виманили його в лісосмугу, намагалися напоїти снодійним, але, зрозумівши, що останнє не спрацювали, перейшли до силових дій, нанісши чоловіку кілька поранень холодною зброєю.

Що буде далі?

Наразі вбивці Олександра Карасьова перебувають під вартою, щодо них було збуджене кримінальне провадження, їм загрожує до п‘ятнадцяти років ув‘язнення з примусовою конфіскацією майна.

Висловлюємо своє співчуття родині, товаришам та колегам загиблого.

ФОТО: РБК “Україна”