Четвер, 12 Травня, 2022

Мер міста Дніпро розповів про плани проектування комплексу оборони

У місті Дніпро планується створити міський центр Територіальної оборони, відповідне розпорядження 14 лютого 2022 року підписав мер міста Борис Філатов. Більше на dnepryes.com.ua.

Більш докладно, Борис Філатов на цю тему розповів на своїй сторінці у соціальній мережі Фейсбук. Починаючи з 14 лютого влада міста розпочала роботу щодо проекту планування сучасного комплексу оборони та безпеки. Будь-хто зможе в майбутньому його відвідати, займатися військово-спортивною та спортивною підготовкою.

Що означає Міський центр територіальної оборони?

Згідно з поясненням мера міста, “ТРО має у підсумку вийти модною, зручною та дуже популярною”! Кожен бажаючий мешканець міста будь-якого віку зможе проводити час у комплексі оборони та безпеки, де можна буде посилити свою військово-спортивну підготовку за участю міста під керівництвом Збройних сил, при цьому буде використано абсолютно нову професійну основу.

Виходячи з інформації в публікації у соціальній мережі мера Бориса Філатова, у місті буде створено єдиний Центр опору, для екстреного та професійного вирішення будь-яких питань щодо організації оборони та військово-патріотичної освіти у Дніпрі.

Центр планується розмістити в межах міста, з можливістю легко дістатися до нього, з усіма необхідними комунікаціями, комфортним громадським середовищем. Окрім самого центру заплановано зведення полігону для підготовки: медичної, вогневої, тактичної, інженерної, практичної та снайперської стрільби, цивільної оборони, курсів виживання, бою у місті, смуги перешкод, тирів та стрільбищ тощо.

Хто очолить процес будівництва Центру Територіальної оборони та яка запланована сума фінансування?

З бюджету міста планується виділити 100 мільйонів гривень на фінансування Територіальної оборони міста. Очолить процес зведення центру український бізнесмен та політичний діяч Геннадій Корбан, який два роки тому очолював штаб боротьби з пандемією коронавірусу у 2019 році та відстоював інтереси суверенної незалежної держави у 2014 році.

 Мер міста звернувся до всіх небайдужих жителів Дніпра про допомогу всім, хто має компетенцію та знання у таких питаннях, або відчуває величезну мотивацію допомогти взяти участь у процесі зведення Центру.