Четвер, 12 Травня, 2022

Військові на набережній: хвилюватися не варто

Сьогодні вранці мешканці Дніпра могли спостерігати, як центральну частину міста заповнюють шеренги людей у ​​військовій формі. У декого такі ранкові дії викликали хвилювання. Але панікувати насправді не варто, пише dnepryes.com.ua.

Зміна маршруту міського транспорту, перекриття ділянки Січеславської Набережної (від цирку до Університету ім. Альфреда Нобеля), а також вулиці Воскресенської було обумовлено розпорядженням міського голови. На перекритій ділянці, з 9.30 до 10.30, проводився урочистий захід.

Сьогодні, 15 лютого, відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших країн. Тож у Дніпрі заздалегідь було заплановано захід. У його рамках військовослужбовці, голови об’єднань ветеранів Афганістану, релігійних громад, рідні загиблих в Афганістані та представники міської влади, вшанували пам’ять героїв та поклали квіти до меморіалу “Вибух пам’яті”.

Під час церемонії на Січеславській набережній пролунав гімн України та жива музика у виконанні військового оркестру. Під звуки оркестру пройшли саме ті військові Дніпропетровського горнізону, які вранці привернули увагу перехожих. Варто зазначити, що до заходу приєдналися й небайдужі громадяни.

Цього року вже в 33-й раз вшановують героїв, які захищають інші держави. У Дніпрі цей захід досягає загальноміського рівня завдяки підтримці міської ради. Зазначимо, що у місті та області сьогодні проживає понад 2.5 тисячі людей, які брали участь у бойових діях в Афганістані. Цього дня 1989 року, воїни-інтернаціоналісти повернулися на батьківщину. З 2004 року в Україні затвердили День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.