Четвер, 12 Травня, 2022

У небі з’явиться світловий український прапор: як у Дніпрі відзначать День єднання

16 лютого указом Президента Володимира Зеленського в Україні відзначається День єднання. Сьогодні громадяни висловлюють свою підтримку державі носінням синьо-жовтих стрічок. Далі на dnepryes.

Як повідомив на своїй сторінці у Facebook мер Дніпра Борис Філатов відсьогодні й до 20 лютого світлова лазерна арт-інсталяція Dnipro Light Flowers, що знаходиться на Лівому березі Дніпра, продемонструє український прапор із тисячі блакитних та жовтих лазерів. Світлове шоу демонструватиметься з настанням темряви й до півночі. Хороший огляд інсталяції відкривається на Фестивальному причалі. Протяжність променів становитиме 10 кілометрів.

Нагадаємо, що нещодавно Dnipro Light Flowers отримав престижну нагороду в Лос-Анджелесі за найкращу світлову інсталяцію. Дизайнер та керівник проєкту Микола Каблука привіз нагороду до Дніпра та передав особисто в руки Борису Філатову та Геннадію Корбану.

У місті також вже пройшла низка заходів, присвячених Дню єднання.

На честь цього свята у Дніпрі провели урочисту церемонію підняття державного прапора. Подія супроводжувалася виконанням державного гімну вокально-хореографічним ансамблем “Юність Дніпра”.

Біля історичного музею імені Яворницького також зібралися представники влади, військових та силових структур та просто небайдужі громадяни, аби підняти національний прапор.