Середа, 11 Травня, 2022

Як у Дніпрі відсвяткували День єднання?

Сьогодні, 16 лютого вперше у місті Дніпро святкували «День єднання». Нагадаємо, що два дні раніше президент України Володимир Зеленський видав указ, в якому оголосив 16 лютого днем ​​єдності, відповідний документ про це вже підписано головнокомандувачем нашої незалежної держави. У своєму зверненні до народу України Зеленський закликав усіх українців цього дня вивісити національний прапор України, одягнути стрічки із жовто-синьою символікою, пише dnepryes.com.ua.

Варто зазначити, що у місті Дніпро на стільки перейнялися цією промовою, цим духом, спокоєм та любов’ю до своєї рідної землі, що багато хто одягнув вишиванки та інші національні костюми, співали гімни та всіляко висловлювали свій патріотизм, який шалено вражав і змушував ще більше пишатися містом, в якому ми живемо.

Як відбувалися святкування Дня єднання у Дніпрі?

Біля будівлі міської мерії зібралося безліч жителів Дніпра. Одягнені в національні костюми молоді юнаки та дівчата заспівали під національний гімн України. Всі в руках мали маленькі прапорці, а під стінами міської ради урочисто підняли національні прапори нашої країни.

З піднятим прапором України та гімном відзначили день єдності та біля будівлі ОДА і Дніпровської обласної ради, що розташований неподалік парку імені Глоби.

Багато жителів міста та області також висловили свою підтримку та єднання з владою міста. Багато жителів розвісили прапори у своїх житлах, факт чого фіксували на знімках і публікували в соціальній мережі на знак Єдності. Всеукраїнський флешмоб підтримали українці не лише на території України, а й за її межами.

А сьогодні о 18-й годині вечора світлова арт-інсталяція Dnipro Light Flowers запалиться у вигляді національного прапора України. Лазерні промені під час світлового шоу сягатимуть відстані понад 10 кілометрів. На переконання мера міста Бориса Філатова, цей прапор буде видно навіть з космосу.

Таким чином, Дніпряни вкотре довели свою єдність, силу та любов до України!