П’ятниця, 13 Травня, 2022

Філатов підсумував святкування Дня міста

Дванадцятого вересня відбулося святкування Дня міста. Попри критику Києва, мер Дніпра Борис Філатов зазначає, що свято пройшло більше ніж вдало. Він говорить, що за своїм масштабом та деяким включенням це було історичне святкування. Розхвалювання масштабу можна назвати некоректним через пандемічну ситуацію в країні. Більш за те, масовість заходу дала можливість “Слугам Народу” використати можливість провести ротацію мера без виборів. Під деякими включення розуміється відкриття могили та ексгумація праху Олександра Поля, видатного міського діяча та мецената дев’ятнадцятого століття. Саме завдяки його Катеринослав став не просто кутовою губернією, а одним з найрозвинутіших центрів України того часу, розповідає “dnepryes.com.ua“.

Образа на Київ

Філатов написав пост у соціальній мережі Фейсбук про те, що він вважає нетактичним ігнорування Дня міста з боку влади у Києві, що навіть не надіслала вітання. Мер згадував про тяжкі відносини з колишнім президентом Петром Порошенко, який, попри усі незгоди, все ж таки надіслав свої вітання.

Політичні віщування

Філатов жартує, що усі його віщування на дев’яносто відсотків відбуваються у реальності. Кілька років тому, у пості в Фейсбук, він закликав городян відірватися від перегляду “95 кварталу” по телевізору, звернувши увагу на важливість такої фігури як Олександр Поль, бо на країну мають вплив працюючі мрійники, а не, “шути та скигляві”.

Популістська запальничка

Звітуючи, Філатов не уникнув і популістських жестів. Під час його зустрічей з виборцями, літній чоловік потиснув йому руку, передавши у ній металеву запальничку Zippo, та швидко зник у натовпі. Мер закликав чоловіка з’явитись, щоб Філатов міг подарувати йому схожу запальничку “Дюпон”, але вже з золота. Мер заявив, що хоче це зробити через те, що людське добро визначається далеко не грошима.