Середа, 18 Травня, 2022

Філатов набирає медиків-волонтерів для допомоги Чернівцям

 

У той час як на Дніпропетровщині спостерігається послаблення карантину та з’явилася надія на те, що епідемія притихне у близькому майбутньому, в інших областях України ситуація досі невтішна. 12 квітня у свято медсестри, Борис Філатов повідомив про те, що він створює групу медиків-добровольців, які поїдуть у Чернівецьку область для допомоги буковинцям у протистоянні з коронавірусу, пише dnepryes.com.ua.

Про це мер Дніпра написав на своїй сторінці у Facebook.

Мер міста звертається до всіх тих працівників у сфері охорони здоров’я, які залишаються небайдужими до спільної біди. Для того, щоб записатися у ряди волонтерів необхідно звернутися до департаменту охорони здоров’я населення дніпровської міської ради. Борис Філатов зазначив, що у Чернівецькій області сьогодні не вистачає лікарів, медичних сестер та фельдшерів.

«Дніпро – становий хребет України. Місто, що зупинило Новоросію. Родина добровольчого руху. Я прошу лікарів, медсестер, фельдшерів відгукнутися на мій заклик про збір добровольців для допомоги Буковині – регіону, який постраждав найбільше від епідемії», – пише у своєму зверненні до медиків Борис Альбертович.

Із самого початку карантину наша міська рада виділила для Чернівців машину швидкої допомоги, а тепер регіону вкрай необхідна допомога медичних працівників.

Міський голова підкреслює, що кожен з нас мусить допомагати ближньому у скрутну годину, бо ми мешкаємо в одній країні.