Середа, 7 Квітня, 2021

Кошти, які щороку мерія Дніпра витрачає на свій піар

Революція 1917: що відбувалося у Катеринославі?

Безліч вулиць Дніпра, ще до декомунізації, носили імена людей, які були для середньостатистичного жителя Української Радянської Соціалістичної Республіки всього-на-всього невеликим топонімом, який...

Проблематика передвиборчої кампанії у Дніпрі

Двадцять п‘ятого жовтня у Дніпрі відбудуться місцеві вибори: буде обраний мер та депутати місцевих органів влади. Як і завжди, виникає не мала...

Викрадення у Дніпрі: президент Володимир Зеленський втрутився у розгляд

Україна зовсім недалеко залишилося до вікопомних «чорних воронків», які наводили жах на людей за часів Сталіна. Людей забирали без всяких пояснень, як правило, вночі,...

Про те, як чиновники Дніпра піклуються про своє піарі, читайте в матеріалі на dnepryes.

Департамент з питань місцевого самоврядування, внутрішньої та інформаційної політики Дніпровського міськради та КП «Оздоровлення і відпочинок» оголосив ряд тендерів з піару і підписці на друковані ЗМІ Дніпра. Час виконання замовлення – до 31 грудня 2020 року.

Тендер на піар і рекламу

По першому тендеру, 1,5 млн. грн. Департамент заплатить за піар мерії в друкованому засобі масової інформації. Формат газети повинен бути А3, мати не менше чверті кольорових сторінок, кількість сторінок – 32, кількість проданих примірників за останні три місяці – 400 тис. Єдина в Дніпрі газета, що відповідає на даний момент цим вимогам – це рупор мерії, газета «Наше Місто».

В інших трьох тендерах Департамент не приховує симпатії до цієї газети. У наступному році за 3,1 млн. грн. мерія оформить передплату на 108 тис. примірників (по 9 тис. на кожен місяць), і ще на 23,4 тис. примірників за 1,7 млн. грн. Ще 55 тис. газет за 1,7 млн. закупить КП «Оздоровлення і відпочинок».

Висвітлення діяльності міськради включає:

  • розміщення інформаційних повідомлень про роботу органів мерії;
  • розміщення соціальної реклами;
  • розміщення поздоровлень з нагоди державних, місцевих свят та пам’ятних дат;
  • анонсування програм заходів, участь в яких бере мерія;
  • розміщення звернень посадових осіб.

Таке триває роками

Це не перший раз, коли Департамент і КП замовляють підписку «Наше місто». У 2018 році Департамент замовив 15,6 тис. штук за 2,2 млн. грн., ы зверху заплатив 1,5 млн. грн. за піар мерії в газеті. А комунальне підприємство «Оздоровлення і відпочинок» замовило 12,3 тис. підписок за 1,9 млн. Загальна сума тоді склала 5,6 млн. грн.

мерія

До 2018 року газета «Наше Місто» працювала в якості КП Дніпровського міськради. За 2016 рік фінансування газети склало 4,5 млн. грн. при штаті 29 осіб. У 2017 бюджетна допомога була збільшена до 6,75 млн. грн. У 2018 року чиновники міськради на наш запит відповіли, що бюджет КП «Наше місто» склав 7 млн. 849 тис. 857 грн. Аналогічна сума фінпідтримки за 2017 рік – 7 млн. 344 тис. грн.

Разом з бюджетом росли і збитки. Якщо в 2016 році вони склали 1,9 млн. Грн., То 2017 – 3,2 млн. грн., а в 2018 році – 7,2 млн. грн. І природно весь цей час газета активно піарила міськрада. Також на прощання міськрада «подарував» газеті в жовтні 2018 року 145 тонн паперу за 4,1 млн. грн.

На піар чиновників в 2020 році планується витратити близько 108 млн. грн. на подальше висвітлення діяльності або просто піар планують витратити 57,5 ​​млн. грн., на підтримку громадських організацій Дніпра, опитування, різні тренінги і семінари – ще 21 млн. грн. Майже в два рази збільшиться бюджет КП «Дніпровська міська студія телебачення» – з 9,3 до 18,4 млн. грн. і збільшиться штат працівників з 89 до 115.

До того ж розкручувати пропагандистський маховик буде допомагати нове КП «Соціально-аналітичний центр сприяння розвитку міста» з 8 млн. грн. бюджету в 2019 році, які також повинен допомагати формувати інформаційну стратегію міськради, висвітлювати його діяльність і сприяти роботі ЗМІ.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Парі з мером або як поживає «інфраструктурна муза України» Анна Мінюкова?

Ремонт моста через Дніпро в нашому місті став справжньою епопеєю. Розтягнутий у часі процес привернув широку увагу громадськості, а його учасники були...

На Європейській площі відбувся мітинг за реформу судової системи

27 лютого в центрі Дніпра відбулась акція з вимогою до центральної влади звільнити політичних в’язнів та провести судову реформу. Далі на dnepryes.

В Дніпрі активісти пікетували прокуратуру

23 лютого в Дніпрі відбувся пікет будівлі обласної прокуратури. Акція відбулась в підтримку засудженого в Одесі активіста і блогера Сергія Стерненка, який...

Губернатор Дніпропетровщини відзвітував щодо проробленої роботи

“Велике будівництво”, тарифи на комунальні послуги та подолання наслідків негоди — губернатор Дніпропетровщини відзвітував щодо проробленої обласною адміністрацією роботи, пише dnepryes.com.ua.

В Дніпрі громадська рада при Ода відзвітувала щодо виконаної роботи

12 лютого громадська рада при Дніпропетровські обласній державній адміністрації відзвітувала щодо проробленою за минулий рік роботи та повідомили про план дій на...