Середа, 22 Червня, 2022

Транспортні зміни в Дніпрі

Маршрути м Дніпра чекають великі зміни з 01 жовтня. Мало кому подобаються якість і комфорт сучасних пасажироперевезень в місті. Заступник мера М.Лисенко запевняє, що розп на ходу «Рути» і вбиті «Спринтери» стануть минулим.

За словами чиновника, перевозити людей будуть зручні автобуси першого класу, з кондиціонерами і підвищеної місткості. Хоча миттєвої революції не відбудеться, весь рухомий склад повинен бути оновлений протягом 2-х років.

За словами Лисенка, можливо це непопулярні заходи, і вони викличуть бурю обурення, але потрібно міняти автопарк. Також планується прибирати дублюючі маршрути, які не дають можливості надавати ефективно послуги населенню. Для стимуляції відновлення автопарку на нові маршрути планується випускати тільки нові автобуси 1 класу з кондиціонерами. Також чиновник заявив, що всі можливі «бунти» і протести просто не принесть користі і закликає всіх бажаючих перевізників зв’язуватися з його приймальнею.

На всі пропозиції надійшов гнівний пост Михайла Тонконого, голови профспілки автомобілістів, про те, чому ці плани завідомо провальні, надавши свої розрахунки. Також зазначив, що на відміну від електротранспорту, маршрути приватні, а не не дотаційні і повинні себе окупати.

Що дійсно жахливо для звичайного городянина, так це придумування нових маршрутів і заміна дублюючих. Нагадаємо, що в 2017-му в місті вже проходила «транспортна революція», тоді планували прибрати 33 «непотрібних» маршрути. Тоді до міськради тисячами надходили скарги містян, кого такий стан справ не влаштовувалися і приєдналися громадські організації. Деякі маршрути зазнали змін, і на роботу тепер уже кілька років частина городян добираються декількома маршрутами.

Які б реформи не проводив Дніпровський міська рада, необхідно перш за все думати про зручність громадян. Головне, щоб не вийшло, як у прислів’ї: «хотіли, як краще …»