Четвер, 18 Серпня, 2022

Борис Філатов та його обіцянки. Що зробив, а що ні?

Колишній адвокат та журналіст – Борис Філатов прийшов на посаду мера Дніпра у 2015 році. Що він зробив за час правління, а що ні – дізнаєтесь у нашому матеріалі на dnepryes.com.ua.

Що виконав?

На початку свого правління Борис Альбертович обіцяв відновити спортивну інфраструктуру міста. У 2016 році відкрився після реконструкції стадіон “Олімпійські резерви”, а у 2020 році капітально відремонтували СДЮСШОР №3. Також було встановлено 72 спортивні майданчики: 57 футбольних та 15 баскетбольних.

У 2018 році наш мер обіцяв припинити незаконне будівництво житлового будинку на території школи №10, свою обіцянку виконав – Господарський суд розірвав договір із підрядником.

Протягом того ж року Борис Альбертович почав вирішувати проблему з освітленням вулиць у таких віддалених мікрорайонах як Північний, Мирний, Авіаторське та Таромське.

У 2020 році Філатов виконав обіцянку з приводу турнікетів у школах, встановивши їх у кількості 176 штук.

Того ж року відкрив у Краснопіллі селищний будинок культури, перетворивши його на молодіжний центр.

У сфері медицини градоначальник за період 2018-2020 років сприяв встановленню рентген-апарат в одну з лікарень, придбання автомобілів швидкої допомоги, ремонту будівель кількох поліклінік.

Активно Філатов вирішив попрацювати в облаштуванні зелених насаджень. У 2018 році відкрив відремонтований парк “Зелений Гай”, у 2020 році з’явився сквер “Прибережний” на ж/м Перемога, а 2021-го “Слобожанський сквер” на Слобожанському проспекті. Мер відкрив у 2019 році оновлену вулицю Короленка, яка викликала багато питань, оскільки там дуже мало дерев.

У дорожній інфраструктурі виконав свої обіцянки. Центральний міст був відкритий після ремонту в результаті парі з президентом Володимиром Зеленським, хоч і деякі фахівці мали питання до стану об’єкта. По місту були встановлені антипаркувальні стовпчики, дорожні знаки.

У сфері транспорту порадував мешканців ж/м Придніпровськ першим тролейбусним маршрутом. Були відновлені старі маршрути з центру на житловий масив Парусі та Сонячний. Впроваджено GPS-систему стеження за транспортом, що стало дуже корисним для городян.

Що не виконав?

Повертаючись до теми спортивної інфраструктури, Філатов обіцяв стадіон «Dnipro Athletics» (він же колишній ім. Петра Лайка) відкрити до кінця 2018 року, але цього не сталося. Станом на 2022 рік арена готова на 95%.

Філатов обіцяв велодоріжку з ж/м Перемоги до Мерефо-Херсонського мосту, на момент 2022 року ця обіцянка була виконана лише частково.

Пообіцяв у 2018 році зайнятися реконструкцією багатостраждального парку ім. Глоби, хоч проект розробили, але до його виконання справа так і не дійшла. Також і не розпочали ремонт скверу на вул. Столярова.

У 2016 році міська рада уклала контракт з турецькою фірмою “Limak” для закінчення будівництва метрополітену у Дніпрі, згідно з договором, 3 станції мали відкритися у 2021 році. Але через різні причини, будівництво хоч і “заворушилося”, але закінчити його не вдалося.

На наземній частині проспекту Яворницького обіцяв відремонтувати всі будинки, але відреставрував лише частину. У 2020 році пообіцяв знести готель “Парус”, але обіцянку так і не було виконано.

Сподіваємося, що мер виконає всі свої обіцянки та наше місто стане найкращим в Україні.

.