Вівторок, 13 Квітня, 2021

Особливості вибору офісу в Дніпрі

Революція 1917: що відбувалося у Катеринославі?

Безліч вулиць Дніпра, ще до декомунізації, носили імена людей, які були для середньостатистичного жителя Української Радянської Соціалістичної Республіки всього-на-всього невеликим топонімом, який...

Проблематика передвиборчої кампанії у Дніпрі

Двадцять п‘ятого жовтня у Дніпрі відбудуться місцеві вибори: буде обраний мер та депутати місцевих органів влади. Як і завжди, виникає не мала...

Викрадення у Дніпрі: президент Володимир Зеленський втрутився у розгляд

Україна зовсім недалеко залишилося до вікопомних «чорних воронків», які наводили жах на людей за часів Сталіна. Людей забирали без всяких пояснень, як правило, вночі,...

Кожному підприємцю в Дніпрі рано чи пізно доводиться вибирати офіс для прийняття клієнтів та компаньйонів. Він стане візитною карткою компанії. У ньому працюватимуть співробітники, і підписуватися договори. Тому в процесі вибору об’єкта потрібно відштовхуватися від району розміщення, технічного стану та інших факторів. Також потрібно вибрати між орендою і купівлею комерційної нерухомості. Від цього залежать стартові витрати бізнесмена.

Вибір між орендою і купівлею

Вартість комерційної нерухомості на ринку Дніпра дуже висока через її популярності. Отже, бізнесменові потрібно зважити доходи компанії і витрати на оренду або купівлю офісу.

Експерти рекомендують на початковій стадії розвитку компанії орендувати нежитлове приміщення по ряду наступних причин:

 • мінімальна сума для оренди офісу;
 • можливість зміни розміщення;
 • наявність варіантів в офісних-центрах в популярних районах;
 • супутні послуги, передбачені орендодавцем.

Якщо підприємець впевнений в стабільності роботи компанії і постійний дохід можна задуматися про покупку комерційної нерухомості. Це вигідно по ряду наступних причин:

 • інвестиції в перспективну нерухомість;
 • можливість перепланування офісу;
 • не потрібно оплачувати щомісяця оренду.

Але покупка офісного приміщення прив’язує компанію до конкретного району Дніпра. Щоб змінити локацію, доведеться продати нерухомість для чого буде потрібно багато часу. Тому більшість бізнесменів схиляються до оренди офісу, ніж до його покупки.

Вибираємо варіанти

З огляду на, що покупка офісу доступна великим компаніям, що працюють в Дніпрі підприємцю, варто задуматися про наймання приміщення. Для цього потрібно знайти об’єкт, і оформити співпрацю з орендарем в рамках чинного законодавства. Для пошуку можна скористатися інформаційними можливостями інтернету. Це зручно, швидко і безкоштовно.

Якщо потрібна оренда офісів в Дніпрі, докладніше вивчити актуальні варіанти можна на DOM.RIA. Сайт відрізняється тим, що тут запущена програма перевіреної нерухомості. У перевірених оголошеннях підприємці знайдуть достовірну інформацію і панорамні знімки, зроблені інспектором. DOM.RIA за час існування вдалося стати лідером на ринку України.

Кращий район для представництва компанії

Район розміщення офісу в Дніпрі впливає на успіх підприємницької діяльності. Навряд чи приміщення в спальному районі або передмісті приверне нових клієнтів. Вибираючи місце локації комерційної нерухомості, потрібно враховувати:

 • побутову, соціальну інфраструктуру району;
 • транспортну доступність для пішоходів і водіїв;
 • популярність пропонованих товарів і послуг.

Останній пункт має особливе значення, так як від попиту на конкретні товари і послуги в певному районі залежить розвиток компанії.

Об’єкти інфраструктури, що забезпечують комфорт

Великі компанії вважають за краще орендувати нерухомість в центральній частині Дніпра. Підбираючи нежитлове приміщення важливо зосередитися на ряді моментів:

 • наявність місць для паркування транспорту;
 • заклади громадського харчування в офісному-центрі;
 • банки та інші фінансові об’єкти в пішому видаленні.

Бажано щоб будова, де знаходиться офіс виділялося на тлі будівель району. Просто розмістивши рекламу на фасаді будівлі можна залучити зацікавлених клієнтів.

Конкурентна боротьба

Конкуренти, що пропонують свої товари і послуги в одному районі, заважають розвитку бізнесу. Не варто знімати приміщення в районі або офісному-центрі, де працює багато конкуруючих фірм. Так компанія буде втрачати клієнтів і нести збитки. Краще вибирати нерухомість в локації, де підприємець є єдиним виробником конкретного товару або послуги.

Орендна угода – безпечна співпраця

Співпрацюючи з незнайомою людиною в особі орендодавця важливо законно підтвердити угоду. Для цього підписується орендну угоду. Щоб документ мав юридичну силу він повинен відображати важливу інформацію:

 • технічний опис нерухомості послужила причиною складання договору;
 • права і обов’язки орендаря і орендодавця;
 • вартість оренди в національній валюті і можливість її перегляду;
 • термін дії письмового договору;
 • особливості оплати супутніх послуг, в тому числі і комунальних;
 • форс-мажорні обставини дозволяють розірвати співпрацю;
 • інші важливі для зацікавлених сторін умови.

А в іншому при виборі офісного приміщення в Дніпрі потрібно враховувати особливості діяльності фірми, поточні доходи і конкурентне середовище. Це дозволить успішно розвиватися компанії і швидко окупити вкладення на оренду комерційної нерухомості.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Парі з мером або як поживає «інфраструктурна муза України» Анна Мінюкова?

Ремонт моста через Дніпро в нашому місті став справжньою епопеєю. Розтягнутий у часі процес привернув широку увагу громадськості, а його учасники були...

На Європейській площі відбувся мітинг за реформу судової системи

27 лютого в центрі Дніпра відбулась акція з вимогою до центральної влади звільнити політичних в’язнів та провести судову реформу. Далі на dnepryes.

В Дніпрі активісти пікетували прокуратуру

23 лютого в Дніпрі відбувся пікет будівлі обласної прокуратури. Акція відбулась в підтримку засудженого в Одесі активіста і блогера Сергія Стерненка, який...

Губернатор Дніпропетровщини відзвітував щодо проробленої роботи

“Велике будівництво”, тарифи на комунальні послуги та подолання наслідків негоди — губернатор Дніпропетровщини відзвітував щодо проробленої обласною адміністрацією роботи, пише dnepryes.com.ua.

В Дніпрі громадська рада при Ода відзвітувала щодо виконаної роботи

12 лютого громадська рада при Дніпропетровські обласній державній адміністрації відзвітувала щодо проробленою за минулий рік роботи та повідомили про план дій на...