Четвер, 12 Травня, 2022

Покращуємо житлове питання: вибираємо недорогу квартиру в Дніпрі

Купівля власного житла в Дніпрі – це радісна подія для будь-якої людини. У квартирі люди проводять багато часу, тому її вибір повинен відбуватися з урахуванням усіх потреб мешканців. Це стосується як місця для відпочинку, так навколишньої інфраструктури, віддаленості зупинок громадського транспорту та інших об’єктів, що забезпечують повсякденний комфорт.

Ціноутворення на житло

Кожен покупець, вибираючи житло, орієнтується на сімейний бюджет. У деяких ситуаціях залучаються позикові кошти банку. При цьому ціноутворення залежить від кількості кімнат, загальною площею, особливостей планування, стану будинку та квартири. Потрібно враховувати популярність району в Дніпрі, від якого також залежить вартість обраної квартири. При цьому бажання заощадити на дорогу покупку логічно, тим більше що на ринку представлені як бюджетні, так і елітні варіанти нерухомості.

Якщо вас цікавлять найдешевші квартири Дніпра за 10000 $, то варто ознайомитися з базою нерухомість DOM.RIA. Тут доступні перевірені оголошення, в яких тільки свіжа і достовірна інформація. Це дозволяє користувачам вибрати варіант на 100% відповідний бюджету і побажанням мешканців. Перевіркою нерухомості займається підготовлений інспектор, який все документує і обов’язково фотографує панорамної камерою. DOM.RIA вдалося зайняти лідируючі позиції на ринку української нерухомості завдяки злагодженій роботі команди.

Кращий район для постійного проживання

Район, де буде розташовуватися квартира – другий за важливістю критерій вибору. Від цього залежить зручність щоденних поїздок на роботу, походів по магазинах і рішення інших повсякденних проблем. Популярністю користуються центральні райони Дніпра з усталеною інфраструктурою і зручним транспортним сполученням. Але такі варіанти найдорожчі на ринку. Плюс до всього центр міста програє в плані екологічної ситуації. Зате на околиці можна знайти недорогий варіант поруч з парком і річкою.

Екологічна обстановка

Екологічна ситуація в великих містах залишає бажати кращого. Особливо проблема актуальна для сімейних пар, де підростають діти. Перевірити наскільки безпечно і комфортно буде проживати в конкретному районі, можна орієнтуючись на наступні ознаки:

  • наявність звалищ і підприємств, що забруднюють навколишнє середовище;
  • завантаженість автомобільних доріг;
  • наявність зелених насаджень на прибудинковій території.

Популярні квартири в передмісті Дніпра зі зручним транспортним сполученням. Хоча підсумковий вибір залежить від побажань всіх членів сім’ї.

Розвиток інфраструктури

Інфраструктура району також знаходиться не на останньому місці при виборі житла. Відсутність продуктових магазинів буде доставляти безліч проблем, так як за покупками доведеться їздити на громадському транспорті. Це ж стосується ігрових майданчиків для дітей і місць для дозвілля дорослих.

Тут потрібно враховувати переваги всіх мешканців квартири. Одиноким людям не потрібно багато супермаркетів, кафетеріїв та інших побутових об’єктів. Сім’ям, де є діти важлива наявність дитячого садка або школи. Автолюбителі звертають увагу на наявність автостоянок недалеко від висотного будинку.

Матеріал, що використовується в будівництві

Матеріали, що застосовуються в будівництві, впливають на вартість квартири і енергоефективність висотної будівлі. В Україні популярна цегляна і панельна технологія:

Будинок з цегли зберігає тепло взимку і прохолоду влітку. Також матеріал зовні привабливий.
Панельні будови дешевше цегельних аналогів. Але власнику доведеться подбати про додаткове утеплення.
Варто виділити монолітно-каркасні будови, що з’явилися на ринку порівняно недавно. У таких будинках забудовники пропонують квартири з вільним плануванням.

Зручність транспортного сполучення

З зручністю транспортної розв’язки досить все просто. Чим більше популярних маршрутів транспорту ходить в районі, тим комфортніше його мешканцям. Автовласникам важливо щоб до постійного місця проживання вели зручні під’їзні шляхи. При цьому бажано щоб вони не були перевантажені під час робочої перевезення.

Знайомство з потенційними сусідами

З огляду на, що квартира в Дніпрі купується на тривалий час бажано познайомитися з сусідами. Буде вкрай неприємно, якщо поруч буде проживати неблагополучна сім’я, для якої щоденний приходить поліція через скандали і бійки – звична справа. Це ж стосується мешканців проживають зверху, які можуть періодично затоплювати.

Тому потрібно дізнатися обстановку у продавця нерухомості і поговорити з бабусями перед під’їздом. Це хороше джерело інформації про все, що відбувається в будинку. А в іншому вирішуючи житлове питання потрібно враховувати особисті уподобання і сімейний бюджет.