Четвер, 23 Червня, 2022

У Дніпрі можуть відбутися дебати претендентів на пост мера

Використати хіт минулої президентської виборчої кампанії вирішив місцевий кандидат на пост мера Загід Краснов та запросив діючого мера Бориса Філатова на дебати.  У відеозверненні, яке опубліковано на сторінці у соц. мережі, мер запрошується на розмову: “по чоловічі, подивитись у очі опоненту, щоб люди зробили свідомий вибір 25 жовтня”. Далі пише “dnepryes.com.ua“.

За результатами багатьох соціологічних опитувань в Дніпрі Борис Філатов та Загід Краснов є лідерами на пост мера. Електоральна підтримка кандидатів має невелику різницю, що створює інтригу перед днем голосування. Тому дебати були б можливістю презентувати власну програму та висловити позицію перед опонентом. 

Проте чи відбудуться дебати остаточно невідомо. Чинний мер ще ніяк не відреагував на пропозицію. Загід Краснов у зверненні зауважив, що у дебатах: “…треба мати сміливість” та “… вміння тримати удар. Це не про Вас”, звинувативши конкурента. Тож, можливо у Дніпрі відбудеться місцевий “ремейк” дебатів кандидатів на пост президента. Цікаво яку локацію обрали б опоненти, у разі проведення публічної розмови.