Четвер, 23 Червня, 2022

У Дніпрі депутата підозрюють у зґвалтуванні неповнолітніх

Ще нещодавно громадяни вирішували якого кандидата підтримати на місцевих виборах, а виборча комісія рахувала голост. Не встигли вщухнути новини про вибори місцевих, обласних депутатів та мерів міст, як громадськість Дніпра вразила новина про одного з новообраних кандидатів, пише “dnepryes.com.ua“.

Депутат в Новоолександрівську громаду Дніпропетровської області від “Громадської сили” Олександр Глебкін підозрюється в згвалтуванні з особливо тяжкими наслідками, малолітнього чи малолітньої особи за статтею 152 ч. 4. Про це на своїй сторінці в соціальних мережах повідомила журналістка Дніпра.

За попередніми матеріалами слідства відомо, що банда педофілів діяла з 2014 по 2018 рік. Група з 4-х чоловік, до складу якої входив Глебкін, займалася відеозйомкою порнографії з малолітніми та розповсюдженням матеріалів через інтернет.  В процесі досудового розслідування були отримані докази того, що підозрюваний раніше, в 2002 і в 2010 роках, вступав в інтимні стосунки з неповнолітніми.  Виходить, уже як 20 років на території області успішно розвиває свій бізнес та політичну кар’єру педофіл. За іміджем реформатора та господарника ховається темна сторона насильника, який відчуваючи безкарність, створював і продавав порнографію з дітьми. Наймолодшій жертві було 4 роки.

Діяльність банди педофілів розслідувалася слідчими головного управління поліції Дніпропетровської області протягом двох років. Підозрюваного затримали 12 листопада в Дніпрі. Пізніше, на судовому засіданні він був затриманий під варту до результатів розслідування. У разі доведення причетності та відповідальності підозрюваного, йому загрожує від 10 до 15ти років позбавлення волі.

Незважаючи на резонансність події напередодні виборів мера та звернення журналістів за коментарями до партії депутата, в “Громадській силі” поки ніяк не прокоментували ситуацію про підозру одного зі своїх колег.