Четвер, 23 Червня, 2022

Політичний тиск на партії: як Філатов намагається здихатись інших політичних сил

Протягом останніх тижнів, як тільки почалась політична агітація, підконтрольні державні ЗМІ та адміністративний апарат утворюють спротив діяльності антагоністичних чинному меру Борису Філатову партій. Перші проводять брудну агітацію, другі намагалися завадити реєстрації на вибори кандидатів від партій, усіляко затягуючи процес останньої. Наочним прикладом є ситуація с партією “Голос”, рассказывает “dnepryes.com.ua“.

“Голос” має характеристику дрібної партії, що повинна була зайняти певні місця у Верховній Раді України. Треба розуміти, що міські партії є, частіше за все, відірваними ідеологічно від центральних, не несуть повістку лідера харизматика або ідеологічну проповідь. Все це підкріплюється тим, що депутати, які займають місця у місцевих радах, не мають можливості впливати на геополітичні та загальноукраїнські ідеологічні зрушення, а у місті, загалом, панує певний сформований дискурс, який і диктує ідейний напрямок голосувань за законопроєкти. Отже, виборцю слід дивитись не так на логотип команди, а на кадри, що в ній значаться.

Двадцять восьмого вересня на раді фракцій Верховної Ради, раптом виступив представник партії “Європейської Солідарності”. У його промові вже звучали знайомі обвинувачення у перекупі партії “Голос” різноманітними олігархами. Наявна політика партії пояснюється тим, що на Київщині та взагалі Україною, “Європейська Солідарність” може поступитись малою кількістю мандатів “Голосу”. Обвинувачення, що пролунали залою Верховною Ради,  є типовими і для чинної дніпровської влади. Подібні до “Голосу” партії обвинувачують у тому, що їх “купив” Коломойський, або Петровський, або будь-який інший олігарх, що повинен зображати усе погане, що тільки може. Головного винного у “перекупі” партії ще не назначили остаточно, а будь-які аргументи зводяться до “за інформацією ЗМІ” або збігаються у чудовому формулюванні “Як всім відомо”.

ФОТО: Варто – Галицькі Новини