П’ятниця, 13 Травня, 2022

Останній звіт від заступника Дніпровської ОДА Ольги Горб

Під час свого публічного звіту заступник голови Дніпропетровської обласної держадміністрації Ольга Горб розповіла про найактуальніші новини. Далі на dnepryes.

  1. Темпи вакцинації у регіоні. На Дніпропетровщині щеплення від COVID-19 зробили – вже понад 1 мільйон 657 тис. осіб.
  2. Дошкільний навчальний заклад № 201, що знаходиться у Кривому Розі, дочекався свого капітального ремонту.
  3. Про програму розвитку «безбар’єрності» у місті та області. 

Заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації Ольга Горб констатує саму головну та невтішну новину – пандемія у регіоні не вщухає. На даний момент вакцинація проти коронавірусу – єдиний спосіб захистити себе від тяжкого перебігу хвороби, госпіталізації до палати інтенсивної терапії або летального результату. Ольга Горб вкотре закликала мешканців нашого регіону бути свідомими та відповідально підійти до питання свого здоров’я та життя.

На даний момент працює у регіоні понад 30 центрів вакцинації. Прищепитися можна у 217 амбулаторних пунктах імунізації.

Працює 117 мобільних бригад, які пропонують на вибір одну з вакцин:

  • CoronaVac от Sinovac;
  • Astra Zeneca;
  • Pfizer/BioNtech.

Також Ольга Горб закликала не дослухатися думки людей, які агітують не вірити дії вакцини, не довіряти фейковим публікаціям. Як приклад, було наведено показники у Великій Британії, де показник вакцинації населення становить 75%, а в Україні – 30%. При цьому показник смертності від коронавірусу у Великій Британії в 5 разів нижчий.

1-дозу вакцини на Дніпропетровщині одержали – 1млн. 675 тис. осіб, двома дозами вакцинувалися – 672 тис. осіб.

Згідно із програмою президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» – покращується соціальна інфраструктура регіону. Стартував капітальний ремонт у дитячому садку № 201 у Кривому Розі, а також у Чкаловому та Павлопіллі.

З нуля збудується житло для дітей-сиріт у Васильківці, а також Петрівці Синельниківського району та у Вакуловому Криворізького району.

Планується до 2025 року запровадити програму «безбар’єрності» у 75% інфраструктурних об’єктах, зробити їх доступними для людей із особливими потребами. А також повністю замінити пішохідні переходи та сходи з облаштованою тактильною плиткою. Впровадженням програми «безбар’єрності» займається перша леді України – Олена Зеленська.