П’ятниця, 5 Березня, 2021

Підвищення пенсій в березні: жителям Дніпропетровщини пощастило найбільше

Революція 1917: що відбувалося у Катеринославі?

Безліч вулиць Дніпра, ще до декомунізації, носили імена людей, які були для середньостатистичного жителя Української Радянської Соціалістичної Республіки всього-на-всього невеликим топонімом, який...

Проблематика передвиборчої кампанії у Дніпрі

Двадцять п‘ятого жовтня у Дніпрі відбудуться місцеві вибори: буде обраний мер та депутати місцевих органів влади. Як і завжди, виникає не мала...

Викрадення у Дніпрі: президент Володимир Зеленський втрутився у розгляд

Україна зовсім недалеко залишилося до вікопомних «чорних воронків», які наводили жах на людей за часів Сталіна. Людей забирали без всяких пояснень, як правило, вночі,...

З 1 березня дніпровські пенсіонери почнуть отримувати підвищені пенсії – в Україні стартує новий етап пенсійної реформи. Варто відзначити, що піднімуть пенсію не всім: деякі отримають разову допомогу.

Як повідомляє dnepryes.com.ua з посиланням на 34 канал, майже 10-ти мільйонам українців в середньому підвищать пенсії на 255 гривень. Гаманці від такої суми точно важче не стануть, але, як то кажуть, і на цьому спасибі.

Міністр соціальної політики України Андрій Рева пояснив, що всі кошти пенсіонерам будуть розподіляти за стандартною формулою, яка включає в себе страховий стаж пенсіонера, а також його заробіток. Якщо дивитися на речі реально, то підвищену пенсію отримають 8 мільйонів українців.

З цієї значної цифри 782 тисячі пенсіонерів – жителі Дніпропетровщини, яким пощастило вдвічі: їм пенсію піднімуть вище середнього показника по Україні. Адже наш регіон має статус промислового – ось що означає народитися там, де треба.

Заступник начальника ГУ пенсійного фонду в Дніпропетровській області Наталія Корнійчук розклала по поличках, як і кому будуть піднімати пенсії. Так, за її словами, в кожній області середній рівень підвищення очікується різний. Пенсіонерам нашої промислової області піднімуть пенсію на 425 гривень, тому вони будуть отримувати більше всіх по Україні.

Крім того, приємний бонус у вигляді 2410 гривень можуть отримати ті, у кого мінімалка й накопичився відповідний стаж: для чоловіків це – 25 років, а для жінок, трохи менше, – 20 років, за умови, що ті й інші отримали статус пенсіонера до 1 жовтня 2011 року. Але, якщо пізніше, то ще плюс 10 років. Всього разову виплату отримають 135 тисяч пенсіонерів нашої області.

Перший транш – 1200 гривень отримають в березні, таку ж цифру варто чекати й в квітні. Гроші на індексацію взяли з розмитнених “евроблях”. За три місяці, що діє закон, до Пенсійного фонду України надійшло майже 4,5 мільярда гривень.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

На Європейській площі відбувся мітинг за реформу судової системи

27 лютого в центрі Дніпра відбулась акція з вимогою до центральної влади звільнити політичних в’язнів та провести судову реформу. Далі на dnepryes.

В Дніпрі активісти пікетували прокуратуру

23 лютого в Дніпрі відбувся пікет будівлі обласної прокуратури. Акція відбулась в підтримку засудженого в Одесі активіста і блогера Сергія Стерненка, який...

Губернатор Дніпропетровщини відзвітував щодо проробленої роботи

“Велике будівництво”, тарифи на комунальні послуги та подолання наслідків негоди — губернатор Дніпропетровщини відзвітував щодо проробленої обласною адміністрацією роботи, пише dnepryes.com.ua.

В Дніпрі громадська рада при Ода відзвітувала щодо виконаної роботи

12 лютого громадська рада при Дніпропетровські обласній державній адміністрації відзвітувала щодо проробленою за минулий рік роботи та повідомили про план дій на...

В Дніпровській міській раді відбулись масові звільнення

10 лютого відбулась позачергова сесія Дніпровської міської ради. В ході засідання був прийнятий цілий ряд екстремальних, а подекуди й відверто скандальних рішень....