Понеділок, 21 Вересня, 2020

Матеріальну допомогу від мерії Дніпра повинні отримати всі

“Матеріальну допомогу від мерії Дніпра повинні отримати всі, незалежно від черговості подачі заявок”. Ці слова секретаря міської ради Дніпра окрилили всіх жителів міста.

Мерія продовжує працювати в напрямку надання грошової допомоги всім, без винятку, городянам. Зараз проводиться робота щодо вирішення питання про конкретну суму, яку повинен отримати кожен житель міста.

Як повідав dnepryes.com.ua, зараз в мерії працюють над тим, щоб уточнити скільки жителів міста буде брати матеріальну підтримку. Адже на сесії міськради було прийнято постанову про виділення понад 140 млн. Грн. на надання фінансової допомоги населенню.

У мерії вирішують про яку суму виплат може йти мова. Адже завдання стоїть перед міськрадою в тому, щоб кожен хто подав заяву на отримання матеріальної допомоги, незалежно від черговості, зміг отримати її протягом року. Для цього вирішили піти за спрощеною схемою. Від заявника вимагається: заява, паспорт та ідентифікаційний код.

Люди приходять з проханням допомогти грошима. Тому було вирішено на останній сесії, надати цю допомогу всім, хто звернеться із заявою.

За словами секретаря міськради Олександра Санжара, деякі люди навмисне не правильно інформують інших, розповідаючи їм, що вони отримають по 3,8 тисяч. або близько 2 тисяч грн.

Але це не правда. На останніх зборах профільної комісії з цього питання, яка зібралася на прохання мера 6 лютого, пройшли слухання з питання скільки грошей треба видавати одноразово. Пропоновані суми для населення в “одні руки” були озвучені різні. Одні пропонували виділяти по 200 грн., Інші – по 500 грн. були запропоновані 800 і 1000 грн.

Так і не вирішивши, про яку суму піде мова, залишили це питання поки відкритим. Але тільки він зважиться, гроші почнуть виплачувати протягом двох місяців.

Це гроші підуть в основному на покупку продуктів, ліків і комунальні послуги.

Чи не забудуть і тих, хто потребує лікування або втратив житло в результаті пожежі. Такий категорії громадян теж буде виділена допомога. При наявності основних документів, їм буде потрібно надати деякі папери, які підтвердили б втрату житла або те, що людина потребує лікування.

При цьому кожному з другої категорії людей буде виплачена допомога в розмірі близько 5,5 тис. грн.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Що вам слід знати про резонансне вбивство дніпровського активіста

Вісімнадцятого вересня об одинадцятій годині ранку у відділок київської поліції надійшло повідомлення, у ньому значилось, що в районі відомого киянам топоніму «Академмістечка»,...

Філатов підсумував святкування Дня міста

Дванадцятого вересня відбулося святкування Дня міста. Попри критику Києва, мер Дніпра Борис Філатов зазначає, що свято пройшло більше ніж вдало. Він говорить,...

Зелений переворот: як хочуть заарештувати мера Дніпра та закрити місто

Дванадцятого вересня, попри застереження Києва, мер Дніпра Борис Філатов провів святкування Дня міста. У верховному апараті відреагували негативно, наприклад, Максим Степанов, що...

Зеленський реагує на ігнорування карантинних обмежень у Дніпрі

Президент України Володимир Зеленський відреагував на дії мерів, що відкривають розважальні заклади та знижують рівень впливу інформаційного та агітаційного простору про небезпечність...

Проблематика передвиборчої кампанії у Дніпрі

Двадцять п‘ятого жовтня у Дніпрі відбудуться місцеві вибори: буде обраний мер та депутати місцевих органів влади. Як і завжди, виникає не мала...