Субота, 8 Травня, 2021

Матеріальну допомогу жителі Дніпра будуть отримувати за стандартною процедурою

Революція 1917: що відбувалося у Катеринославі?

Безліч вулиць Дніпра, ще до декомунізації, носили імена людей, які були для середньостатистичного жителя Української Радянської Соціалістичної Республіки всього-на-всього невеликим топонімом, який...

Проблематика передвиборчої кампанії у Дніпрі

Двадцять п‘ятого жовтня у Дніпрі відбудуться місцеві вибори: буде обраний мер та депутати місцевих органів влади. Як і завжди, виникає не мала...

Викрадення у Дніпрі: президент Володимир Зеленський втрутився у розгляд

Україна зовсім недалеко залишилося до вікопомних «чорних воронків», які наводили жах на людей за часів Сталіна. Людей забирали без всяких пояснень, як правило, вночі,...

Як повідомлялося раніше, було рішення мерії про надання всім жителям міста матеріальної допомоги від міської ради. За повідомленням від прес-служби Дніпровського міськради надійшло спростування, нібито повідомлення витлумачили невірно і виною всьому якісь злостивці.

Наш сайт:https://dnepryes.com.ua/uk/, розібравшись ще раз в цьому дуже непростому, але трохи не так поданому для городян звістці, повідомляє, що відтепер матеріальну допомогу отримуватимуть не за спрощеною процедурою, а за стандартною.

Нагадаємо, що на останній сесії міської ради було вирішено виділити для жителів міста фінансову допомогу в розмірі близько 140 млн.грн. Але після довгих дебатів і декількох засідань профільної комісії, які не імоглі прийти до єдиної думки, яку суму повинен отримати житель міста, який подав заявку згідно з чергою.

Виявляється знову хтось щось не так зрозумів і тепер вирішили все зробити за стандартною процедурою.

Якщо гроші видати за спрощеною процедурою, то після сесії міськради і повідомленні в міських ЗМІ, до мерії прийшло майже 90 тисяч городян, які подали заяви. Після підрахунків і нарад комісія прийшла до висновку, що на кожного жителя треба виділити приблизно від 200 до 400 грн, але число заявок кожен день зростає. Значить сума буде зменшуватися.

Напрошується питання, а що можна придбати на 200 грн? Яка ж це допомога?

І ось тепер Секретар міської ради Олександр Санжара уточнив, що це просто народ повели по невірному шляху, використовуючи перекручену інформацію, нагнітаючи напруженість навколо цього питання і намагаючись на цьому нажитися невідомі сили.

Тепер міськрада ухвалила, що видавати матеріальну допомогу за стандартною процедурою. Це буде адресна матеріальна допомога від мерії.
Адресну матеріальну допомогу від мерії отримають городяни, які опинилися в складних життєвих умовах та сума буде визначатися спеціальної профільною комісією.

 В повний пакет документів входить.
 Це – заява, копії паспорта та ідентифікаційного номера, довідки про склад сім’ї (якщо людина не внесена в Електронну картотеку), про доходи заявника та членів його сім’ї протягом останніх трьох місяців, а також документи, що підтверджують складні життєві обставини (важкої хвороби або інші надзвичайні ситуації).

Таке рішення депутати Дніпра прийняли під час 41-го засідання сесії 11 лютого.

Це буде дуже правильно. Адже на 200 – 300 грн просто ніхто не поправить свого здоров’я і положення.
А людям, яким це дуже необхідно, все ж буде велика допомога.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Парі з мером або як поживає «інфраструктурна муза України» Анна Мінюкова?

Ремонт моста через Дніпро в нашому місті став справжньою епопеєю. Розтягнутий у часі процес привернув широку увагу громадськості, а його учасники були...

На Європейській площі відбувся мітинг за реформу судової системи

27 лютого в центрі Дніпра відбулась акція з вимогою до центральної влади звільнити політичних в’язнів та провести судову реформу. Далі на dnepryes.

В Дніпрі активісти пікетували прокуратуру

23 лютого в Дніпрі відбувся пікет будівлі обласної прокуратури. Акція відбулась в підтримку засудженого в Одесі активіста і блогера Сергія Стерненка, який...

Губернатор Дніпропетровщини відзвітував щодо проробленої роботи

“Велике будівництво”, тарифи на комунальні послуги та подолання наслідків негоди — губернатор Дніпропетровщини відзвітував щодо проробленої обласною адміністрацією роботи, пише dnepryes.com.ua.

В Дніпрі громадська рада при Ода відзвітувала щодо виконаної роботи

12 лютого громадська рада при Дніпропетровські обласній державній адміністрації відзвітувала щодо проробленою за минулий рік роботи та повідомили про план дій на...