Середа, 18 Травня, 2022

Матеріальну допомогу жителі Дніпра будуть отримувати за стандартною процедурою

Як повідомлялося раніше, було рішення мерії про надання всім жителям міста матеріальної допомоги від міської ради. За повідомленням від прес-служби Дніпровського міськради надійшло спростування, нібито повідомлення витлумачили невірно і виною всьому якісь злостивці.

Наш сайт:https://dnepryes.com.ua/uk/, розібравшись ще раз в цьому дуже непростому, але трохи не так поданому для городян звістці, повідомляє, що відтепер матеріальну допомогу отримуватимуть не за спрощеною процедурою, а за стандартною.

Нагадаємо, що на останній сесії міської ради було вирішено виділити для жителів міста фінансову допомогу в розмірі близько 140 млн.грн. Але після довгих дебатів і декількох засідань профільної комісії, які не імоглі прийти до єдиної думки, яку суму повинен отримати житель міста, який подав заявку згідно з чергою.

Виявляється знову хтось щось не так зрозумів і тепер вирішили все зробити за стандартною процедурою.

Якщо гроші видати за спрощеною процедурою, то після сесії міськради і повідомленні в міських ЗМІ, до мерії прийшло майже 90 тисяч городян, які подали заяви. Після підрахунків і нарад комісія прийшла до висновку, що на кожного жителя треба виділити приблизно від 200 до 400 грн, але число заявок кожен день зростає. Значить сума буде зменшуватися.

Напрошується питання, а що можна придбати на 200 грн? Яка ж це допомога?

І ось тепер Секретар міської ради Олександр Санжара уточнив, що це просто народ повели по невірному шляху, використовуючи перекручену інформацію, нагнітаючи напруженість навколо цього питання і намагаючись на цьому нажитися невідомі сили.

Тепер міськрада ухвалила, що видавати матеріальну допомогу за стандартною процедурою. Це буде адресна матеріальна допомога від мерії.
Адресну матеріальну допомогу від мерії отримають городяни, які опинилися в складних життєвих умовах та сума буде визначатися спеціальної профільною комісією.

 В повний пакет документів входить.
 Це – заява, копії паспорта та ідентифікаційного номера, довідки про склад сім’ї (якщо людина не внесена в Електронну картотеку), про доходи заявника та членів його сім’ї протягом останніх трьох місяців, а також документи, що підтверджують складні життєві обставини (важкої хвороби або інші надзвичайні ситуації).

Таке рішення депутати Дніпра прийняли під час 41-го засідання сесії 11 лютого.

Це буде дуже правильно. Адже на 200 – 300 грн просто ніхто не поправить свого здоров’я і положення.
А людям, яким це дуже необхідно, все ж буде велика допомога.