Середа, 23 Вересня, 2020

Анатолій Гриценко підняв планку для всіх кандидатів

Зараз в Україні дуже напруженні днини. Як зазначає dnepryes.com.ua, саме в ці дні у повну силу йде реєстрація кандидатів у кандидати на посаду президента України.У цьому році, як ніколи, ми маємо величезний список кандидатів на посаду Головного керманича нашої держави.

На сьогодняшній день, тобто на 4 лютого уже пройшли регістрацію 27 претендентів і 12 кандидатів подали документи до ЦВК.

А відтак, то можно вже говорити, що почалась активна гонитва за кожного виборця на місцях. Уже йдуть чутки, а чутки на голому місці не з`являються, що почалися прямі  підкупи громадян. Але це тільки початок.

Кандидати, які вже зареєстрованні у ЦВК, зараз починають гастролі по усім областям України, шукаючи свого виборця та обіцяючи людям райське життя. Саме невмируче гасло кожного кандидата на головну посаду в країні.

“Ми знаємо як! Саме ми знаємо як вас зробити щасливими та заможніми. Про це ви дізнаєтесь, коли виберете мене у Президенти!”

Але це ми чуємо вже 27 років. А “раю” як не було, так і немає.

На сьогодняшний день далі всіх своїх опонентів пішов Анатолій Гриценко.

Перебуваючи у Дніпрі, в першому своєму гастрольному турне, він на зустрічі з громадкістю міста під час свого виступу, представив виборцям свого кандидата на посаду голови керівника СБУ Віктора Трепака.

Після чого Гриценко сказав, що на його думку виборці повинні знати, хто прийде у власні структури держави, в разі перемоги того чи іншого кандидата.

Цей принцип повинні застосувати всі кандидати на місто очільника керманича держави. Про це наголосив керуючий виборчим штабом Гриценка у Дніпропетровській області Герман Назаренко.

Саме так потрібно йти на вибори, адже зараз президент тільки після інавгурації, починає всі призначення доводити до відома виборців. Виходить що люди обирають кота в мішку, а працювати буде не лише президент, а і його команда.

Саме наближенні до президента посади повинні бути представленні виборцям напередодні самих виборів. Це такі посади – голова СБУ, міністр оборони, генеральний прокурор, міністр закордонних справ.

 “Особисто я готовий називати імена людей, що йдуть зі мною в команді», – зазначив Анатолій Гриценко.    

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Місцеві вибори у Дніпрі: ближче до виборів – віддаленіше від чесної боротьби

Двадцять п‘ятого жовтня відбудуться місцеві вибори у Дніпрі. Це означає те, що городяни будуть віддавати свої голоси за політиків, що балотуються на...

Що вам слід знати про резонансне вбивство дніпровського активіста

Вісімнадцятого вересня об одинадцятій годині ранку у відділок київської поліції надійшло повідомлення, у ньому значилось, що в районі відомого киянам топоніму «Академмістечка»,...

Філатов підсумував святкування Дня міста

Дванадцятого вересня відбулося святкування Дня міста. Попри критику Києва, мер Дніпра Борис Філатов зазначає, що свято пройшло більше ніж вдало. Він говорить,...

Зелений переворот: як хочуть заарештувати мера Дніпра та закрити місто

Дванадцятого вересня, попри застереження Києва, мер Дніпра Борис Філатов провів святкування Дня міста. У верховному апараті відреагували негативно, наприклад, Максим Степанов, що...

Зеленський реагує на ігнорування карантинних обмежень у Дніпрі

Президент України Володимир Зеленський відреагував на дії мерів, що відкривають розважальні заклади та знижують рівень впливу інформаційного та агітаційного простору про небезпечність...