Неділя, 7 Березня, 2021

Анатолій Гриценко підняв планку для всіх кандидатів

Революція 1917: що відбувалося у Катеринославі?

Безліч вулиць Дніпра, ще до декомунізації, носили імена людей, які були для середньостатистичного жителя Української Радянської Соціалістичної Республіки всього-на-всього невеликим топонімом, який...

Проблематика передвиборчої кампанії у Дніпрі

Двадцять п‘ятого жовтня у Дніпрі відбудуться місцеві вибори: буде обраний мер та депутати місцевих органів влади. Як і завжди, виникає не мала...

Викрадення у Дніпрі: президент Володимир Зеленський втрутився у розгляд

Україна зовсім недалеко залишилося до вікопомних «чорних воронків», які наводили жах на людей за часів Сталіна. Людей забирали без всяких пояснень, як правило, вночі,...

Зараз в Україні дуже напруженні днини. Як зазначає dnepryes.com.ua, саме в ці дні у повну силу йде реєстрація кандидатів у кандидати на посаду президента України.У цьому році, як ніколи, ми маємо величезний список кандидатів на посаду Головного керманича нашої держави.

На сьогодняшній день, тобто на 4 лютого уже пройшли регістрацію 27 претендентів і 12 кандидатів подали документи до ЦВК.

А відтак, то можно вже говорити, що почалась активна гонитва за кожного виборця на місцях. Уже йдуть чутки, а чутки на голому місці не з`являються, що почалися прямі  підкупи громадян. Але це тільки початок.

Кандидати, які вже зареєстрованні у ЦВК, зараз починають гастролі по усім областям України, шукаючи свого виборця та обіцяючи людям райське життя. Саме невмируче гасло кожного кандидата на головну посаду в країні.

“Ми знаємо як! Саме ми знаємо як вас зробити щасливими та заможніми. Про це ви дізнаєтесь, коли виберете мене у Президенти!”

Але це ми чуємо вже 27 років. А “раю” як не було, так і немає.

На сьогодняшний день далі всіх своїх опонентів пішов Анатолій Гриценко.

Перебуваючи у Дніпрі, в першому своєму гастрольному турне, він на зустрічі з громадкістю міста під час свого виступу, представив виборцям свого кандидата на посаду голови керівника СБУ Віктора Трепака.

Після чого Гриценко сказав, що на його думку виборці повинні знати, хто прийде у власні структури держави, в разі перемоги того чи іншого кандидата.

Цей принцип повинні застосувати всі кандидати на місто очільника керманича держави. Про це наголосив керуючий виборчим штабом Гриценка у Дніпропетровській області Герман Назаренко.

Саме так потрібно йти на вибори, адже зараз президент тільки після інавгурації, починає всі призначення доводити до відома виборців. Виходить що люди обирають кота в мішку, а працювати буде не лише президент, а і його команда.

Саме наближенні до президента посади повинні бути представленні виборцям напередодні самих виборів. Це такі посади – голова СБУ, міністр оборони, генеральний прокурор, міністр закордонних справ.

 “Особисто я готовий називати імена людей, що йдуть зі мною в команді», – зазначив Анатолій Гриценко.    

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

На Європейській площі відбувся мітинг за реформу судової системи

27 лютого в центрі Дніпра відбулась акція з вимогою до центральної влади звільнити політичних в’язнів та провести судову реформу. Далі на dnepryes.

В Дніпрі активісти пікетували прокуратуру

23 лютого в Дніпрі відбувся пікет будівлі обласної прокуратури. Акція відбулась в підтримку засудженого в Одесі активіста і блогера Сергія Стерненка, який...

Губернатор Дніпропетровщини відзвітував щодо проробленої роботи

“Велике будівництво”, тарифи на комунальні послуги та подолання наслідків негоди — губернатор Дніпропетровщини відзвітував щодо проробленої обласною адміністрацією роботи, пише dnepryes.com.ua.

В Дніпрі громадська рада при Ода відзвітувала щодо виконаної роботи

12 лютого громадська рада при Дніпропетровські обласній державній адміністрації відзвітувала щодо проробленою за минулий рік роботи та повідомили про план дій на...

В Дніпровській міській раді відбулись масові звільнення

10 лютого відбулась позачергова сесія Дніпровської міської ради. В ході засідання був прийнятий цілий ряд екстремальних, а подекуди й відверто скандальних рішень....