Субота, 25 Червня, 2022

Звернення Дніпровської міської ради

Dnepryes.com.ua розповість про те, що нещодавно вийшло Звернення міської ради до всіх громадян нашого міста, про те, що саме в цей день весь світ визначає скорбну дату у світовій історії.

Саме 27 січня, весь світ відчув що принесли з собою фашистські ідеологи і лідери німецького народу. Це голокост, що приніс смерть і знищення мільйонів невинних людей.

Разом з усім світом ми вшановуємо пам`ять тих, хто загинув в цьому пеклі, у кого нелюди відібрали право на життя, дароване Богом кожній людині.

Світ здригнувся від того, що почули про злочини гітлерівських катів.

Дніпровська міська рада висловлює співчуття тим, кого так чи інакше торкнулись ті страшні часи. Ми поділяємо біль єврейської громади та інших соціальних груп, котрі зазнали смертних тортур. Голокост не повинен повторитися.

Пам’ятати про це, значить жити за тих, у кого відібрали цю можливість. Наше місто стало рідною домівкою для тих сотень родин різної національності, котрі живуть і будують нову спільну країну разом в мирі і добросусідстві без розбрату та ворожнечі.

Тільки працею ми зможемо змінити наше місто, прекрасну Україну і весь світ на краще. 

Ці слова, що записані у Зверненні до всіх мешканців нашого багатонаціонального міста – не пусті слова. Ця дружба народжувалась у гирлі тієї страшної війни, де народжувалися нові братські та родинні відносини між нашими народами, коли саме ціною свого життя громадяни рятували цілі єврейські родини.

Цього не можна забути.