Неділя, 15 Травня, 2022

Люди без сердець: дитину силою виштовхали з автобусу на Дніпропетровщині

Нещодавно під Дніпром з салону автобуса силою викинули дівчинку тринадцяти років. Далі на dnepryes.

Про це розповідає роздратована такою неприємною ситуацією мати дитини, Юлія Фоменко у Facebook на сторінці «Наш Павлоград».

Інцидент стався 15 березня у Павлограді на маршруті номер 13. Причиною незрозуміло жорстокої поведінки водія та пасажирів автобусу послужило те, що у дівчини з багатодітної родини чомусь не спрацювала електронна картка пільговика, яка була надана дитині державою.

Після цього водій транспортного засобу відмовив їй у наданні послуги перевезення та наказав покинути автобус негайно. У результаті затримки автобусу на декілька хвилин, обурені пасажири прийняли жорстких заходів та силоміць викинули дитину з автобусу.

Така неадекватна поведінка пасажирів призвела до того, що дівчинка вдарилася, коли її виштовхували та отримала забій ноги. Але вона все ж скористалася послугами перевізника. Дівчина перейшла у інший автобус, де змогла скористатися пільгою без будь-яких ускладнень та продовжила свій маршрут.

Мати дівчини розповідає про цю ситуацію на сторінці спільноти «Наш Павлоград»:

«Дочка, якій 13 років, сідала на 13-ий маршрут на вул. Озерній десь о 19:15. У мене троє дітей, тому у доньки була проїзна картка, яка чомусь не спрацювала, і водій змусив дитину вийти з автобуса, заглушивши мотор. А люди, які знаходилися в цей час в автобусі, почали кричати, щоб вона виходила, так як вони поспішають (там було чоловік 10). В результаті одна жінка схопила дитину за куртку і викинула з автобуса», – розповіла Фоменко.

«Дочка мало не впала обличчям на асфальт, і при цьому забила ногу. Дитина сіла на наступний автобус, а картка спрацювала без проблем».

Слід зазначити, що історія отримала неабиякий резонанс у групі. Підписники дуже бурхливо коментували ситуацію. З огляду на їх реакцію, можна зробити висновок, що люди розділилися на два табори. Одні кинулися звинувачувати жінку через те, що та не надала своїй дитині гроші про всяк випадок. Але все ж таки переважна більшість висловила неабияке обурення з приводу хамської поведінки водія маршрутки та страшної байдужості пасажирів салону, які не тільки не захистили дівчину-підлітка, але й накинулися на бідолашну дитину.

Олена Притула прокоментувала пост матері дівчинки:

«Дуже шкода, що наш народ с кожним днем стає не добріше, а жорстокіше. Люди, агов, відкрийте очі. Де ваші серця?»

Такий інцидент міг закінчитися й більш серйозною травмою. Дуже важко зрозуміти подібну поведінку мешканців Дніпропетровщини, а особливо у скрутну годину, коли вся країна охоплена карантином.