Неділя, 11 Квітня, 2021

Що означає посилення карантинних заходів для дніпрян

Революція 1917: що відбувалося у Катеринославі?

Безліч вулиць Дніпра, ще до декомунізації, носили імена людей, які були для середньостатистичного жителя Української Радянської Соціалістичної Республіки всього-на-всього невеликим топонімом, який...

Проблематика передвиборчої кампанії у Дніпрі

Двадцять п‘ятого жовтня у Дніпрі відбудуться місцеві вибори: буде обраний мер та депутати місцевих органів влади. Як і завжди, виникає не мала...

Викрадення у Дніпрі: президент Володимир Зеленський втрутився у розгляд

Україна зовсім недалеко залишилося до вікопомних «чорних воронків», які наводили жах на людей за часів Сталіна. Людей забирали без всяких пояснень, як правило, вночі,...

Влада перейшла до більш жорстких карантинних заходів з метою боротьби з коронавірусом в Україні. Відповідна постанова Кабміну з’явилася вночі 17 березня на офіційному порталі. Які нові заборони очікують на мешканців Дніпра? Далі на dnepryes.

Про це повідомили під час онлайн-брифінгу щодо становища у Дніпропетровському регіоні, пов’язаного з коронавірусом на сайті Дніпропетровської ОДА.

Всі ТРЦ, ресторани, кав’ярні, магазини, фітнес-центри, розважальні та деякі інші заклади Дніпра будуть закриті вже починаючи з 18 березня. Але, заклади громадського харчування можуть надавати послуги доставки їжі у разі, якщо працівники цих закладів будуть забезпечені засобами захисту.

Дане рішення ухвалене у міській раді Дніпра членами комісії з питань техногенно-екологічної безпеки.

Окрім того, з 17 березня введено заборону на будь-які масові заходи за участі більше, ніж десяти чоловік. Але продуктові й зоо-магазини, ринки, заправки та, звичайно, лікарні будуть працювати за штатним розкладом.

Такі жорсткі заходи безпеки та обмеження триватимуть мінімум до 3 квітня.

За рішенням кабміну від 17 березня, не допускається перевезення більше 10 осіб у трамваях, автомобілях, тролейбусах, автобусах на регулярних міських маршрутах. Але не дивлячись на вихід цієї постанови, з самого ранку на житлових масивах Дніпра можна було спостерігати переповнений пасажирами транспорт.

Постановою Кабміну було припинено роботу метрополітену у Дніпрі з сьогоднішнього дня, а також  скасовано міжміське транспортне сполучення регіону з дванадцятої години дня 18 березня і до 3 квітня.

Ще одне з нових обмежень стосується залізничного транспорту в Україні. З 18 березня рейси будуть скасовані, а кошти за квитки компенсовані. Для цього всі, хто придбав квитки мають звернутися у залізничні каси.

Укрзалізниця має право здійснювати окремі пасажирські перевезення лише всередині країни за згодою МОЗ та Міністерства інфраструктури. Закордонні залізничні перевезення будуть узгоджуватись з міністерствами в окремому порядку.

Немає жодних заборон на використання власних автомобілів, за словами Ірини Прилипи – начальника відділу управління транспорту ДніпроОДА.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Парі з мером або як поживає «інфраструктурна муза України» Анна Мінюкова?

Ремонт моста через Дніпро в нашому місті став справжньою епопеєю. Розтягнутий у часі процес привернув широку увагу громадськості, а його учасники були...

На Європейській площі відбувся мітинг за реформу судової системи

27 лютого в центрі Дніпра відбулась акція з вимогою до центральної влади звільнити політичних в’язнів та провести судову реформу. Далі на dnepryes.

В Дніпрі активісти пікетували прокуратуру

23 лютого в Дніпрі відбувся пікет будівлі обласної прокуратури. Акція відбулась в підтримку засудженого в Одесі активіста і блогера Сергія Стерненка, який...

Губернатор Дніпропетровщини відзвітував щодо проробленої роботи

“Велике будівництво”, тарифи на комунальні послуги та подолання наслідків негоди — губернатор Дніпропетровщини відзвітував щодо проробленої обласною адміністрацією роботи, пише dnepryes.com.ua.

В Дніпрі громадська рада при Ода відзвітувала щодо виконаної роботи

12 лютого громадська рада при Дніпропетровські обласній державній адміністрації відзвітувала щодо проробленою за минулий рік роботи та повідомили про план дій на...