Четвер, 12 Травня, 2022

Карантин у Дніпрі: подальший план дій міської влади

 

Міською владою було оголошено план заходів, які направлені на запобігання можливості поширення коронавірусної інфекції у нашому місті, пише dnepryes.com.ua.

Про це розповідає Depo Дніпро.

Постанова Кабміну про введення карантину з 12.03 до 03.04 по всій Україні через коронавірус ухвалена 11 березня 2020 року. Рішення про карантин передбачає наступні дії:

  • закриття всіх навчальних закладів;
  • заборону масових зібрань людей, у тому числі спортивних та культмасових заходів, які передбачають присутність більше 200 осіб. Але спортивні заходи можуть бути проведеними без глядачів;
  • закриття авіасполучень з певними країнами.

Мер Дніпра сказав, що він підтримує таке рішення, ухвалене Кабміном.

«Рішення Кабміну про введення карантину – своєчасне і правильне.  В принципі, місцеве самоврядування, давно било в дзвони, що це необхідно робити, – прокоментував Борис Філатов. – Про додаткові рішення мерії і заходи, що вживаються буде повідомлено найближчим часом».

Андрій Бабський, який є заступником міського голови та директором департаменту охорони здоров’я населення у міськраді Дніпра розповів, що вже зараз у місті почали освоєння грошей, перерозподілених у резервний фонд муніципального бюджету. Сума, що складає 98 мільйонів гривень піде на вирішення оперативних заходів, які мають на меті запобігти занесенню коронавірусної інфекції та подальшому її поширенню у Дніпрі.

Беручи до уваги, що двадцять перша інфекційна лікарня міста призначена госпітальною базою на випадок спалаху коронавірусу у Дніпрі, для лікарні почали купувати обладнання, медикаменти, розхідні матеріали та засоби дезінфекції та інше необхідне. Серед обладнання присутні апарати штучної вентиляції легенів.

Також заступник міського голови відмітив, що комплексний алгоритм всіх медслужб міста є відпрацьованим починаючи з диспетчера швидкої допомоги, закінчуючи сімейним лікарем.

«На сьогодні усі дніпровські центри первинної медико-санітарної допомоги готові діяти за ситуації, коли можуть виникнути будь-які підозри на коронавірус. Сімейні лікарі пройшли відповідні практичні тренінги. Словом, відпрацьований увесь алгоритм – від проходження інформації, і, власне, до доставлення самого хворого до інфекційної лікарні № 21», – розповів пан Бабський.

На разі керівництво області не зробило ніяких нових заяв.

Слід зазначити, що у місті запущено інформаційні оголошення, які будуть нагадувати дніпрянам про рекомендації як захиститися від коронавірусної інфекції. На залізничному вокзалі міста облаштовано також ізолятор для людей, у яких буде виявлено підвищену температуру.

22

На вокзалі Дніпра облаштували ізолятор для людей із підвищеною температурою, де хворих будуть тримати до приїзду машини швидкої допомоги.