Субота, 10 Квітня, 2021

Карантин у Дніпрі: подальший план дій міської влади

Революція 1917: що відбувалося у Катеринославі?

Безліч вулиць Дніпра, ще до декомунізації, носили імена людей, які були для середньостатистичного жителя Української Радянської Соціалістичної Республіки всього-на-всього невеликим топонімом, який...

Проблематика передвиборчої кампанії у Дніпрі

Двадцять п‘ятого жовтня у Дніпрі відбудуться місцеві вибори: буде обраний мер та депутати місцевих органів влади. Як і завжди, виникає не мала...

Викрадення у Дніпрі: президент Володимир Зеленський втрутився у розгляд

Україна зовсім недалеко залишилося до вікопомних «чорних воронків», які наводили жах на людей за часів Сталіна. Людей забирали без всяких пояснень, як правило, вночі,...

 

Міською владою було оголошено план заходів, які направлені на запобігання можливості поширення коронавірусної інфекції у нашому місті, пише dnepryes.com.ua.

Про це розповідає Depo Дніпро.

Постанова Кабміну про введення карантину з 12.03 до 03.04 по всій Україні через коронавірус ухвалена 11 березня 2020 року. Рішення про карантин передбачає наступні дії:

  • закриття всіх навчальних закладів;
  • заборону масових зібрань людей, у тому числі спортивних та культмасових заходів, які передбачають присутність більше 200 осіб. Але спортивні заходи можуть бути проведеними без глядачів;
  • закриття авіасполучень з певними країнами.

Мер Дніпра сказав, що він підтримує таке рішення, ухвалене Кабміном.

«Рішення Кабміну про введення карантину – своєчасне і правильне.  В принципі, місцеве самоврядування, давно било в дзвони, що це необхідно робити, – прокоментував Борис Філатов. – Про додаткові рішення мерії і заходи, що вживаються буде повідомлено найближчим часом».

Андрій Бабський, який є заступником міського голови та директором департаменту охорони здоров’я населення у міськраді Дніпра розповів, що вже зараз у місті почали освоєння грошей, перерозподілених у резервний фонд муніципального бюджету. Сума, що складає 98 мільйонів гривень піде на вирішення оперативних заходів, які мають на меті запобігти занесенню коронавірусної інфекції та подальшому її поширенню у Дніпрі.

Беручи до уваги, що двадцять перша інфекційна лікарня міста призначена госпітальною базою на випадок спалаху коронавірусу у Дніпрі, для лікарні почали купувати обладнання, медикаменти, розхідні матеріали та засоби дезінфекції та інше необхідне. Серед обладнання присутні апарати штучної вентиляції легенів.

Також заступник міського голови відмітив, що комплексний алгоритм всіх медслужб міста є відпрацьованим починаючи з диспетчера швидкої допомоги, закінчуючи сімейним лікарем.

«На сьогодні усі дніпровські центри первинної медико-санітарної допомоги готові діяти за ситуації, коли можуть виникнути будь-які підозри на коронавірус. Сімейні лікарі пройшли відповідні практичні тренінги. Словом, відпрацьований увесь алгоритм – від проходження інформації, і, власне, до доставлення самого хворого до інфекційної лікарні № 21», – розповів пан Бабський.

На разі керівництво області не зробило ніяких нових заяв.

Слід зазначити, що у місті запущено інформаційні оголошення, які будуть нагадувати дніпрянам про рекомендації як захиститися від коронавірусної інфекції. На залізничному вокзалі міста облаштовано також ізолятор для людей, у яких буде виявлено підвищену температуру.

22

На вокзалі Дніпра облаштували ізолятор для людей із підвищеною температурою, де хворих будуть тримати до приїзду машини швидкої допомоги.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Парі з мером або як поживає «інфраструктурна муза України» Анна Мінюкова?

Ремонт моста через Дніпро в нашому місті став справжньою епопеєю. Розтягнутий у часі процес привернув широку увагу громадськості, а його учасники були...

На Європейській площі відбувся мітинг за реформу судової системи

27 лютого в центрі Дніпра відбулась акція з вимогою до центральної влади звільнити політичних в’язнів та провести судову реформу. Далі на dnepryes.

В Дніпрі активісти пікетували прокуратуру

23 лютого в Дніпрі відбувся пікет будівлі обласної прокуратури. Акція відбулась в підтримку засудженого в Одесі активіста і блогера Сергія Стерненка, який...

Губернатор Дніпропетровщини відзвітував щодо проробленої роботи

“Велике будівництво”, тарифи на комунальні послуги та подолання наслідків негоди — губернатор Дніпропетровщини відзвітував щодо проробленої обласною адміністрацією роботи, пише dnepryes.com.ua.

В Дніпрі громадська рада при Ода відзвітувала щодо виконаної роботи

12 лютого громадська рада при Дніпропетровські обласній державній адміністрації відзвітувала щодо проробленою за минулий рік роботи та повідомили про план дій на...