Четвер, 26 Листопада, 2020

Бенефіс Борису Філатову на посаді мера Дніпра

Революція 1917: що відбувалося у Катеринославі?

Безліч вулиць Дніпра, ще до декомунізації, носили імена людей, які були для середньостатистичного жителя Української Радянської Соціалістичної Республіки всього-на-всього невеликим топонімом, який...

Проблематика передвиборчої кампанії у Дніпрі

Двадцять п‘ятого жовтня у Дніпрі відбудуться місцеві вибори: буде обраний мер та депутати місцевих органів влади. Як і завжди, виникає не мала...

Викрадення у Дніпрі: президент Володимир Зеленський втрутився у розгляд

Україна зовсім недалеко залишилося до вікопомних «чорних воронків», які наводили жах на людей за часів Сталіна. Людей забирали без всяких пояснень, як правило, вночі,...

Глава Дніпра Борис Філатов представив великий звіт за роки своєї роботи на посаді. Про те, яких якісних змін вдалося досягти в місті фактично за роки своєї діяльності, мер відзвітував перед депутатами та громадськими активістами. Детальніше на dnepryes.

Основні зміни

Глава Дніпра Борис Філатов згадав, як міську раду неодноразово блокували, спеціально заводили в коридори «тітушек» і влаштовували різні провокації. Але незважаючи на це, йому вдалося сформувати команду з людей, які були в різних політичних таборах, але все-одно прагнули працювати на благо міста.

Керівник Дніпра підкреслив, що до початку роботи його команди борги міста за тепло і енергоносії досягали 3,7 млрд. грн. Зараз ці системні проблеми вирішені – борги реструктуризовані. У 2016 році міська влада нарешті взялися за ремонти, які дніпряни чекали не один рік. Тепер для реконструкції доріг і будинків використовують нові технології, які економлять бюджетні кошти. У порівнянні з минулим роком, кількість якісних ремонтів у місті зросла в рази.

Протягом звітного періоду поточний ремонт доріг виконано всього на 260 вулицях. Відновлення 650 тис. кв. м вуличного покриття коштувало місту 309,4 млн. грн. Роботи охопили і основні вулиці Дніпра. Одним із наймасштабніших проектів стала реконструкція Набережної Перемоги.

Виконати рекордну кількість ремонтів в будинках дніпрян дозволило і підвищення фінансування ЖКГ. Так, в даний час вдалося відновити роботу 700 ліфтів та оновити майже 2 тис. Покрівель та фасадів.

філатов

Реконструкція метрополітену

Історична подія для підземки – укладення контракту про продовження будівництва метро з турецькою компанією Limak. Угода, яку Борис Філатов підписав із зарубіжними партнерами, варто було 224 млн євро. Гроші виділили Європейський банк реконструкції і розвитку і Європейський інвестиційний банк. Контракт передбачає добудову 3 нових станцій в центральній частині міста.

Борис Філатов також зазначив, що в цьому році влада нарешті звернула увагу на проблеми екології Дніпра. А ще – почали вирішуватися питання райони міста. У Таромском і ж/м Чаплі займаються проблемами водопостачання та водовідведення. Це програма «Міста без околиць».

Також дніпряни почали отримувати нові якісні послуги. Особливу увагу керівництво Дніпра приділяє сфері соціального захисту. У місті працюють муніципальні табору для дітей і городян поважного віку. Крім того, розпочато будівництво першого в Україні стадіону для пляжних видів спорту на понад півтисячі глядацьких місць. Відкриваються також нові футбольні поля та майданчики.

Справжній переворот в житті Дніпра зробила програма «Культурна столиця» – місто відродив музичний фестиваль «Джаз на Дніпрі», а у віддалених районах, в рамках ініціативи «Народна філармонія», безкоштовно виступають відомі колективи.

В цілому, за словами Бориса Філатова, вперше за останні 7 років забезпечено виконання дохідної частини бюджету. У міську казну надійшло 3 млрд 755 700 000 грн (тобто 102,7% до плану). У порівнянні з аналогічним періодом доходи міста збільшилися в 1,5 рази.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Візит Президента – з якою метою Зеленський приїхав в Дніпро?

Сьогодні, 26.11, Зеленський з робочим візитом відвідав Дніпропетровську область. Головна мета - ознайомитися з результатами "Великого будівництва", а також відвідати пам'ятні церемонії...

У Дніпрі депутата підозрюють у зґвалтуванні неповнолітніх

Ще нещодавно громадяни вирішували якого кандидата підтримати на місцевих виборах, а виборча комісія рахувала голост. Не встигли вщухнути новини про вибори місцевих,...

Річниця майдану. Згадуємо, що було в Дніпрі

В Україні 21 листопада відзначили День Гідності та Свободи, який встановлений урочистою датою з 2014 року. Далі на dnepryes.

Вибори мера в Дніпрі – хто переміг?

У неділю 22 листопада пройшов другий тур виборів мера Дніпра. Городяни обирали між чинним на посаді Борисом Філатовим та його головним конкурентом...

Підкупи перед виборами та “соціологія” в Дніпрі

За опублікованими даними екзит-полу на місцевих виборах 25 жовтня в Дніпрі, було очевидно що першим йде діючий мер. Основна інтрига зберігалася навколо...