Четвер, 24 Вересня, 2020

Дітей з Дніпровського реабілітаційного центру можуть вигнати на вулицю

Діти – це квіти життя. Але іноді їх мало того, що не поливають, так ще й викидають на вулицю з сонячного підвіконня.

Сайт dnepryes.com постарається без алегорій розповісти своїм читачам про проблему, яка виникла в одному з реабілітаційних центрів Дніпра. А суть її в тому, що понад двадцяти дітей з аутизмом можуть відрахувати через зміну керівництва.

В обласному центрі реабілітації для осіб з інвалідністю, який знаходиться на вулиці Тютюнова, 1, проходять оздоровлення діти з аутизмом, ДЦП та розумовою відсталістю. Але як виявилося, нове керівництво вирішило ці правила трохи підкоригувати. Батьки, чиї діти страждають аутизмом, були повалені в шок. Їм повідомили, що їх рідні будуть знаходитися на реабілітації до липня, після чого їх просто відрахують.

Відзначимо, що для дітей, які хворіють на аутизм, важлива тривала реабілітація – це важка форма захворювання. Якщо, наприклад, дитина перерве лікування, то ризикує повернуться до свого попереднього стану, зробивши величезний крок назад. Спільні зусилля батьків і волонтерів, які допомагали домогтися успіху в розвитку дітей, автоматично сходять нанівець.

За словами однієї з мам, вони разом з волонтерами розробили спеціальну програму для дітей-аутистів, яка сприяє якісній реабілітації: за кілька років вони почали говорити й товаришувати один з одним, що є рідкістю. Дорослим виділили кілька кабінетів, в яких вони за власні кошти зробили ремонт, купили меблі та літературу. Але, незважаючи на це, їх просту вимогу – не виганяти дітей на вулицю – в центрі виконати не можуть.

У керівництва реабілітаційного центру своя точка зору. Вони заявляють, що дітей, які потребують подібної реабілітації, дуже багато. Тому вони повинні проходити курс лікування від одного місяця до півроку, щоб вистачило на всіх.

Психіатр закладу просить не панікувати, адже діти за рішенням комісії можуть повернутися в центр для подальшого проходження реабілітації, навіть незважаючи на обов’язкові липневі канікули. Вона також додала, що за весь час жодна дитина не був відрахована комісією. Після літніх канікул, у батьків буде можливість подати заявку на продовження реабілітації, і якщо комісія схвалить, то дітей візьмуть вже в серпні.

Відзначимо, що батьки написали лист міському голові Борису Філатову в Facebook з проханням не дати вигнати їх дітей. На що їм порадили звернутися до Дніпропетровської державної обласної адміністрації.

В адміністрації центру заявили, що все залежатиме від комісії, яка буде дивитися на ступінь захворювання й визначати подальшу необхідність проходження реабілітації.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

IT-освіта в Дніпрі як флагман технологічного розвитку людини

IТ-курси іноді вважаються нішевими областями, відведеними для комп'ютерних геніїв, але це далеко не так. У міру того, як компанії розширюються у бік...

Карна справа проти дніпровського військового: важливий політичний прецедент

Шостого липня в Дніпрі на проспекті  Калнишевського близько десятої вечора водій іномарки Volkswagen Passat збив жінку, що перетинала вулицю пішохідним переходом, народною...

Місцеві вибори у Дніпрі: ближче до виборів – віддаленіше від чесної боротьби

Двадцять п‘ятого жовтня відбудуться місцеві вибори у Дніпрі. Це означає те, що городяни будуть віддавати свої голоси за політиків, що балотуються на...

Що вам слід знати про резонансне вбивство дніпровського активіста

Вісімнадцятого вересня об одинадцятій годині ранку у відділок київської поліції надійшло повідомлення, у ньому значилось, що в районі відомого киянам топоніму «Академмістечка»,...

Філатов підсумував святкування Дня міста

Дванадцятого вересня відбулося святкування Дня міста. Попри критику Києва, мер Дніпра Борис Філатов зазначає, що свято пройшло більше ніж вдало. Він говорить,...