Четвер, 24 Червня, 2021

Як бути на голову вище конкурентів: секрети успішного бізнесу

Революція 1917: що відбувалося у Катеринославі?

Безліч вулиць Дніпра, ще до декомунізації, носили імена людей, які були для середньостатистичного жителя Української Радянської Соціалістичної Республіки всього-на-всього невеликим топонімом, який...

Проблематика передвиборчої кампанії у Дніпрі

Двадцять п‘ятого жовтня у Дніпрі відбудуться місцеві вибори: буде обраний мер та депутати місцевих органів влади. Як і завжди, виникає не мала...

Викрадення у Дніпрі: президент Володимир Зеленський втрутився у розгляд

Україна зовсім недалеко залишилося до вікопомних «чорних воронків», які наводили жах на людей за часів Сталіна. Людей забирали без всяких пояснень, як правило, вночі,...

Філатов повторно став мером Дніпра: як це було

Кажуть, що влада змінює людей. Але в кращу сторону чи гіршу - стає зрозуміло тільки після закінчення каденції, зокрема, мера міста. Визначальною...

Якщо ви читаєте цю статтю, то напевно зважилися на важливий крок у житті – стати підприємцем. Успіх у бізнесі буде напряму залежати від вас і ваших ідей. Труднощі в цій справі неминучі, такі вже правила “великої гри”.

Приготуйтеся до того, що у вас з’являться конкуренти, які будуть ставити палки в колеса. Тому завжди потрібно бути на крок попереду й не відставати від сучасних тенденцій розвитку бізнесу, але про це трохи пізніше. Для початку з’ясуємо, як втілити ідею в життя.

Почати з нуля

Відкрити бізнес з нуля завдання не з простих. Ну, а хто говорив, що буде легко? Перший час доведеться зосередитися на стратегії, яка повинна відповідати особистим цінностям, і на юридичній стороні питання.

Дайте короткі відповіді: для кого працювати і як зростати? Усвідомивши відразу, що ви хочете, буде набагато простіше планувати свої дії, зокрема визначитися з місцем розташування компанії. У цьому питанні будьте реалістом. Якщо ви не збираєтеся найближчим часом наймати працівників, тоді навіщо вам офіс – облаштуйте його в будинку.

Зареєструйте ім’я вашої компанії, а також структуру підприємства. У цьому питанні краще проконсультуватися з юристом, щоб переконатися в правильності своїх кроків.

Що стосується стартового капіталу, то початкові витрати можуть піти на створення інтернет-магазину, інтернет-маркетинг, канцелярське приладдя, будь-які матеріали для роботи або на вирішення юридичних питань. Якщо ви вже розписали собі штат співробітників, тоді гроші підуть на орендну плату та комунальні послуги за перші місяці, а також на забезпечення побутових умов в новому офісі.

Шукати золоту середину

У будь-якій справі потрібно з розумом витрачати гроші. В першу чергу відкрийте інтернет-магазин і почніть залучати перших потенційних клієнтів. Самостійно цим займатися не рекомендується, так як існує багато ризиків зробити щось неправильно. Тому краще за все знайти для створення сайту підрядника.

Буває, що підприємець створює собі сайт з можливим і неможливим функціоналом, не думаючи про його просування. Але на це теж потрібно буде витратитися, тому шукайте золоту середину в плані використання фінансів. Ознайомтеся з розцінками, портфоліо та кейсами на просування інтернет-магазину.

Варто відзначити, що ціна просування сайту в Києві залежить від різноманітності послуг, які може надати компанія: поліпшити видимість сайту в його бізнес-сегменті, написати якісні тексти, які будуть відповідати інтересам користувача, і так далі.

Створіть файл, де зможете порівняти всі компанії за ціною і наявностю портфоліо. Задавайте питання, щоб з’ясувати і більше бути в темі про те, що відбувається на ринку.

интер

Бути на голову вище конкурентів

Навіть якщо бізнес не пов’язаний з цифровими технологіями, важливо представити його в Інтернеті – люди повинні мати можливість легко вас знайти.

Бути на голову вище конкурентів, значить не відставати від сучасних тенденцій розвитку бізнесу, тому просувайте свою справу за допомогою інтернет-маркетингу.

Найгірша помилка – думати, що, якщо ви офіційно не створили свою сторінку в Інтернеті, інформація про вас не поширюється онлайн. Люди все одно будуть залишати відгуки, обговорювати в соціальних мережах і писати про вас. Залишаючись в стороні, ви просто не будете контролювати ситуацію.

Ваш сайт стане інструментом маркетингу, незалежно від того, використовуєте ви його для донесення інформації або для створення власного бренду. Працювати над рекламою і просуванням власного інтернет-магазину доведеться постійно. Оскільки ви тільки почали і, швидше за все, у вас тільки кілька клієнтів. Не переймайтеся, у вас все вийде!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Подарунки хлопцю: чим здивувати коханого

До важливого свята ще далеко, але ви хочете порадувати свою другу половинку? Не потрібно відкладати хороше на потім. Придумайте привід і вручіть...

Хто боровся за крісло мера Дніпропетровська в рік Синьої Кози: головні кандидати

2015-й рік вже давним-давно позаду, і вже мало хто пам'ятає, хто тоді балотувався в мери Дніпропетровська разом із Борисом Філатовим. Його, як...

Дуже слабка явка: скільки людей проголосували у другому турі виборів мера Дніпра

Борис Філатов у листопаді минулого року став мером Дніпра. Навряд чи в той момент на його обличчі були сльози радості, адже зазвичай...

Філатов повторно став мером Дніпра: як це було

Кажуть, що влада змінює людей. Але в кращу сторону чи гіршу - стає зрозуміло тільки після закінчення каденції, зокрема, мера міста. Визначальною...

Як забезпечити безпеку будинку

Через часті правопорушення, зростаючу кількість крадіжок зі зломом, складно відчувати себе в абсолютній безпеці. В цьому випадку, жителям Дніпра важливо закупити сучасне...