Четвер, 26 Листопада, 2020

Як бути на голову вище конкурентів: секрети успішного бізнесу

Революція 1917: що відбувалося у Катеринославі?

Безліч вулиць Дніпра, ще до декомунізації, носили імена людей, які були для середньостатистичного жителя Української Радянської Соціалістичної Республіки всього-на-всього невеликим топонімом, який...

Проблематика передвиборчої кампанії у Дніпрі

Двадцять п‘ятого жовтня у Дніпрі відбудуться місцеві вибори: буде обраний мер та депутати місцевих органів влади. Як і завжди, виникає не мала...

Викрадення у Дніпрі: президент Володимир Зеленський втрутився у розгляд

Україна зовсім недалеко залишилося до вікопомних «чорних воронків», які наводили жах на людей за часів Сталіна. Людей забирали без всяких пояснень, як правило, вночі,...

Якщо ви читаєте цю статтю, то напевно зважилися на важливий крок у житті – стати підприємцем. Успіх у бізнесі буде напряму залежати від вас і ваших ідей. Труднощі в цій справі неминучі, такі вже правила “великої гри”.

Приготуйтеся до того, що у вас з’являться конкуренти, які будуть ставити палки в колеса. Тому завжди потрібно бути на крок попереду й не відставати від сучасних тенденцій розвитку бізнесу, але про це трохи пізніше. Для початку з’ясуємо, як втілити ідею в життя.

Почати з нуля

Відкрити бізнес з нуля завдання не з простих. Ну, а хто говорив, що буде легко? Перший час доведеться зосередитися на стратегії, яка повинна відповідати особистим цінностям, і на юридичній стороні питання.

Дайте короткі відповіді: для кого працювати і як зростати? Усвідомивши відразу, що ви хочете, буде набагато простіше планувати свої дії, зокрема визначитися з місцем розташування компанії. У цьому питанні будьте реалістом. Якщо ви не збираєтеся найближчим часом наймати працівників, тоді навіщо вам офіс – облаштуйте його в будинку.

Зареєструйте ім’я вашої компанії, а також структуру підприємства. У цьому питанні краще проконсультуватися з юристом, щоб переконатися в правильності своїх кроків.

Що стосується стартового капіталу, то початкові витрати можуть піти на створення інтернет-магазину, інтернет-маркетинг, канцелярське приладдя, будь-які матеріали для роботи або на вирішення юридичних питань. Якщо ви вже розписали собі штат співробітників, тоді гроші підуть на орендну плату та комунальні послуги за перші місяці, а також на забезпечення побутових умов в новому офісі.

Шукати золоту середину

У будь-якій справі потрібно з розумом витрачати гроші. В першу чергу відкрийте інтернет-магазин і почніть залучати перших потенційних клієнтів. Самостійно цим займатися не рекомендується, так як існує багато ризиків зробити щось неправильно. Тому краще за все знайти для створення сайту підрядника.

Буває, що підприємець створює собі сайт з можливим і неможливим функціоналом, не думаючи про його просування. Але на це теж потрібно буде витратитися, тому шукайте золоту середину в плані використання фінансів. Ознайомтеся з розцінками, портфоліо та кейсами на просування інтернет-магазину.

Варто відзначити, що ціна просування сайту в Києві залежить від різноманітності послуг, які може надати компанія: поліпшити видимість сайту в його бізнес-сегменті, написати якісні тексти, які будуть відповідати інтересам користувача, і так далі.

Створіть файл, де зможете порівняти всі компанії за ціною і наявностю портфоліо. Задавайте питання, щоб з’ясувати і більше бути в темі про те, що відбувається на ринку.

интер

Бути на голову вище конкурентів

Навіть якщо бізнес не пов’язаний з цифровими технологіями, важливо представити його в Інтернеті – люди повинні мати можливість легко вас знайти.

Бути на голову вище конкурентів, значить не відставати від сучасних тенденцій розвитку бізнесу, тому просувайте свою справу за допомогою інтернет-маркетингу.

Найгірша помилка – думати, що, якщо ви офіційно не створили свою сторінку в Інтернеті, інформація про вас не поширюється онлайн. Люди все одно будуть залишати відгуки, обговорювати в соціальних мережах і писати про вас. Залишаючись в стороні, ви просто не будете контролювати ситуацію.

Ваш сайт стане інструментом маркетингу, незалежно від того, використовуєте ви його для донесення інформації або для створення власного бренду. Працювати над рекламою і просуванням власного інтернет-магазину доведеться постійно. Оскільки ви тільки почали і, швидше за все, у вас тільки кілька клієнтів. Не переймайтеся, у вас все вийде!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Візит Президента – з якою метою Зеленський приїхав в Дніпро?

Сьогодні, 26.11, Зеленський з робочим візитом відвідав Дніпропетровську область. Головна мета - ознайомитися з результатами "Великого будівництва", а також відвідати пам'ятні церемонії...

У Дніпрі депутата підозрюють у зґвалтуванні неповнолітніх

Ще нещодавно громадяни вирішували якого кандидата підтримати на місцевих виборах, а виборча комісія рахувала голост. Не встигли вщухнути новини про вибори місцевих,...

Річниця майдану. Згадуємо, що було в Дніпрі

В Україні 21 листопада відзначили День Гідності та Свободи, який встановлений урочистою датою з 2014 року. Далі на dnepryes.

Вибори мера в Дніпрі – хто переміг?

У неділю 22 листопада пройшов другий тур виборів мера Дніпра. Городяни обирали між чинним на посаді Борисом Філатовим та його головним конкурентом...

Підкупи перед виборами та “соціологія” в Дніпрі

За опублікованими даними екзит-полу на місцевих виборах 25 жовтня в Дніпрі, було очевидно що першим йде діючий мер. Основна інтрига зберігалася навколо...