Середа, 22 Червня, 2022

Букмекерська контора "Парі-Матч" відмовилася виплачувати гравцю 130 тис. грн виграшу

У Покрові Дніпропетровської області сталася надзвичайна подія: місцевий мешканець виграв 130 тисяч гривень в спортивну лотерею. Але гроші він так і не отримав. Букмекерська контора “Парі-Матч”, яка організувала ці лотереї, шукає різні причини, щоб не виплачувати виграш.

Як повідомляє dnepryes.com.ua, гравець та контора зійшлися на судових засідання, під час яких юристи останньої заявили про те, що діяльність компанії не охоплює проведення лотерей, в неї навіть немає на такі розіграші ліцензії.

Повідомляється, що покровчанин зареєструвався на сайті букмекерської контори три роки тому. За цей час чоловік неодноразово брав участь у спортивних лотереях та перемагав в них. У 2017 році він вирішив зняти гроші з рахунку, але щось пішло не так – виведення коштів було заблоковано. Свої дії в компанії пояснили пояснили невідповідністю персональних даних.

Можливо, в “Парі-Матч” дійсно приділяють велику увагу персональним даним. Адже чоловік зареєструвався на сайті під чужим іменем, а гроші намагався перевести на банківську картку, що була відкрита на своє ім’я. Копії документів не врятували – адміністрація букмекерської контори заявила, що «його рахунок не підлягає коригуванню персональних даних».

Чоловіку залишалося тільки одне – йти до суду, що він власне і зробив. Житель Покровська вимагав виплатити йому виграш, адже відмова буде розцінюватися як порушення його прав як споживача. Однак суд став на сторону компанії, вирішивши, що позивач не надав достатніх доказів на свою користь.

Юристи ТОВ «Парі-Матч» дуже непогано попрацювали, надавши до суду документи за минулі роки, які засвідчували, що компанія не веде жодної господарської діяльності. Суд також врахував той факт, що між гравцем та компанією не було укладено жодного письмового договору.

Чоловік намагався довести свою правоту скріншотом із сайту «Парі-Матч» та копію виписки зі свого рахунку, але і це не подіяло. У підсумку суд повністю відмовив мешканцю міста Покров у виплаті 130 тис. грн виграшу.