Четвер, 23 Червня, 2022

У Дніпрі багатодітні сім'ї зможуть отримати додаткову допомогу від держави: як її оформити

Додаткова допомога ніколи не буває зайвою, а тим більше при поповненні в сім’ї. Звичайно, мова йде про дитину, а якщо бути точнішим – про фінансову допомогу від держави.

Як повідомляє dnepryes.com.ua, незабаром члени багатодітних сімей Дніпра зможуть розраховувати на підтримку держави, яка прагне збільшити народжуваність в країні. Діти – квіти життя, тому, щоб країна процвітала, потрібно якомога більше їх заводити. Молодь – це майбутнє нашої країни.

Ще дуже багато можна навести прикладів, чому діти – це здорово. Але багато хто через відсутність грошей бояться піти на цей крок. Адже, щоб виростити малюка, потрібні значні витрати. Тому держава вирішила першою зробити крок на зустріч потенційним багатодітним сім’ям, надавши їм додаткову допомогу до існуючих на даний момент всіляких пільг.

Повідомляється, що крім 860 гривень щомісячних виплат, які в народі не вважають за великі гроші, враховуючи, що вони йдуть на дитину, багатодітні сім’ї також отримають ще 1700 гривень на третю й кожну наступну дитину. Таку чудову інформацію повідомили в департаменті соціального захисту населення Дніпропетровської обласної державної адміністрації.

Також там додали, що гроші на дитину виплачуватимуть щомісяця, поки малюку не виповниться шість років. Як то кажуть, спасибі й на цьому! Але, як оформити допомогу і з чого потрібно почати? Насправді все досить просто. Перш за все потрібно звернутися до найближчого відділення соціального захисту населення та написати заяву. При собі необхідно мати оригінал і копію посвідчення багатодітної сім’ї та дитини (якщо їй більше 6 років), свідоцтва про народження дітей.

Найголовніше, що кошти будуть, а яким способом ви будете їх отримувати – через «Укрпошту» чи банк – це вже на ваш розсуд. Відзначимо, що в нашій країні існують кілька механізмів соціальної підтримки сімей. Так, породіллі отримують безкоштовний «пакет малюка», в якому знаходяться необхідні речі для немовляти. Також батьки можуть скористатися послугою муніципальної няні. В такому випадку вони щомісяця отримують не 860, а 1626 гривень.