Четвер, 23 Червня, 2022

Боротьба за владу триває: кількість заяв про порушення під час підрахунку голосів зростає

25 жовтня відбулися місцеві вибори на посаду мера, в міську та обласну ради Дніпра. Цвк продовжує підрахунок голосів. В день проведення голосування в поліцію надійшло безліч заяв про порушення правил, а після – про злочини при їх підрахунку. Більшість звернень надійшло з Амур-Нижньодніпровського, Шевченківського, Чечеловського районів і АНД, пише “dnepryes.com.ua“.

Політична боротьба в Дніпропетровській області виявилася однією з найбільш напружених. При тому що лідером на мерське крісло є Борис Філатов, в обласну раду його партія поступається “Слугам народу” і “Опзж”, і проходить третій. Промерська “Пропозиція” отримує найбільше місць в міську раду, згідно опрацьованим даним. Разом з нею місця в міській раді, за даними екзит-полу, отримають “Слуги”, “Опзж”, “Громадська сила”, “Європейська солідарність” і “Блок Вілкула”.

Точні результати голосування ЦВК оголосить 6 жовтня. Відзначимо, що при підрахунку голосів стало відомо про порушення і спроби саботажу. Про навмисне затягування підрахунку голосів за допомогою “своїх людей” в міському вибіркомі повідомляв Дніпро оперативний – https://dnepr.express/post/prosto-sabotazh-lyudi-zagida-krasnova-i-oligarha-kolomojskogo-umyshlenno-zatyagivayut-podvedenie-itogov-vyborov-v-dnepre. Пізніше стало відомо про спробу вкрасти мішок з бюлетенями. Поліції змогла його повернути, однак затримати грабіжника голосів не вдалося.

Найбільша інтрига зосереджена навколо виборів мера. Відомо про те буде другий тур або Філатов виграє в першому, стане після завершення підрахунків голосів виборчими комісіями. Незважаючи на “точні дані” в інтернеті, достовірної інформації поки немає.