Четвер, 23 Червня, 2022

«Зеленковий замах»: як Філатов спілкувався з виборцями

В суботу, п‘ятого вересня, мер Дніпра Борис Філатов у супроводі охорони проводив зустріч з жителями міста в районах лівого берега. Далі на dnepryes.

Тематика прес – конференції

Загалом, зустріч проводилась у форматі питання-відповідь – класичний передвиборчий об‘їзд міста, заради демонстрації важливості розв’язання проблем городян.

Місця

Зустріч охоплювала кілька районів та дворів лівого берега Дніпра.

Звернення Філатова

Мер не обмежував себе рамками класичної риторики: говорив про те, як йому протистоять інші політичні сили, яких він називав усією палітрою епітетів, якими володів. Згадував він про сфабриковані справи, вилучення документів та інші пакощі, які роблять для псування його репутації політичні антагоністи. Спочатку говорив незвичною для нього українською, потім перейшов на російську.

«Замах»

З плином певного часу, вже в кінці конференції, хтось з оточуючих «стріляв» у Філатова. Після гучного хлопка, на мері з‘явилась величезна зелена пляма. Філатова одразу оточили його охоронці, та потім зрозуміли, що тривога хибна. Дуже це нагадувало ситуацію з колишнім президентом України Віктором Януковичем, що підпав під «обстріл» яйцем, впав, усіма силами імітуючи поранення.

Коментарі

Коли мер оговтався від «замаху», він звернувся до того, хто стріляв (звісно, не напряму), питаючи в нього, чи задоволені його «господарі». Вже на своїй сторінці в фейсбуці Філатов написав, що хоч і був вкритий «зеленкою», але зеленим (пряме посилання до назви пропрезидентських сил) ніколи не стане. 

«Кілер» 

Згодом, в інтернеті з‘явилось звернення чоловіка, що вцілив в мера зеленкою. Він заявив, що не жаліє через свої дії, і, якщо потрібно, зробить це ще раз, щоб суспільство відкрило очі на дії Філатова. Чоловік назвав мера злочинцем, що нічого не робить, та є маріонеткою свого злочинного оточення.

Фото – ТСН