Четвер, 23 Червня, 2022

Ремонтна агітація: де в Дніпрі проходять ремонтні та відновлювальні роботи?

Незабаром вибори до органів місцевого самоврядування, адміністрація Бориса Філатова активно підвищує свій рейтинг, беручи участь у всіляких реконструкціях і ремонтах міського простору. Рейтинг Філатова залишається лідируючим, але «надбавні відсотки» є необхідними. Більшої цифри не вистачає для політичної ваги і твердої легітимності, адміністрація хоче домогтися підтримки, яка перевалить за половину від усіх, хто проголосував, розповідає “dnepryes.com.ua“.

Будинки

Почнемо з малого: у багатьох будинках була проведена реконструкція дахів та санітарна очистка підвальних приміщень. Дахи готують до осіннього сезону дощів, а далі – до сніжної зими. Багато жителів скаржилися на протікаючі покриття, що не дають провести ремонт квартир. Деякі течі даху просто не дають нормально жити в апартаментах. Підвали очищають від гризунів і комах, які тероризували жителів будинків.

Тротуари і дороги

Ремонтні роботи над дорожнім покриттям проходять по всьому проспекту Дмитра Яворницького. Рух, що дивно, практично не ускладнено. Особливо помітні перетворення тротуарів від вулиці Миколи Гоголя до Пам’ятника Слави. Активно відновлюють дорожнє покриття на Донецькому шосе. Особливо це помітно в міжквартальних ділянках будинків 104,106,108. На житловому масиві Каменський встановлено понад п’ятсот метрів бордюрів, реконструйована дорога у дворах, укладено 3600 квадратних метрів асфальтного покриття.

Вивіз сміття

З парку Кирилівка були вивезені 35 КАМАЗів сміттєвих відходів, що заповнювали парк протягом його існування. Капітальне прибирання було проведено громадською організацією «Честь і Віра». У Чечелівському районі комунальні служби вивезли тонни великогабаритного сміття, який накопичувався після того, як городяни проводили ремонтні роботи у себе в квартирах, а так само просто засмічували територію дрібним сміттям, таким як: пляшки, старі труби, дрібна фурнітурою etc. На вулиці Робочій 172 утворилося масивне звалище, яке, завдяки комунальним працівникам, було ліквідовано.

Опалення

На вулиці Панікахи, 33, був реконструйований котел,що довгі роки обігрівав житловий масив Тополь (перший, другий, третій). Активно йде робота з підготовки до опалювального сезону. Повідомляється, що подібні роботи проходять і в інших котельних Дніпра. В яких саме – не вказали.

Освітлення

На житловому масиві Покровський були масово встановлені ліхтарі. Це має сприяти зниженню рівня злочинності, і, слідчо, підвищенню рівня захищеності і безпеки жителів Дніпра . Повідомляється, що раніше подібна освітлювальна акція пройшла на житловому масиві Західний.

Висновки

Ремонтні роботи безсумнівно радують, але статистичний ривок останніх, у порівнянні з роботами, проведеними за період дії адміністрації, насторожує своєю показовістю. За результатами рейтингу «Transparency International», Дніпро займає третє місце за адміністративною «прозорістю». Будемо сподіватися, що після оголошення результатів виборів, хоч і знизиться, але не пропаде активна позиція влади щодо відновлення міста.