Четвер, 23 Червня, 2022

Олійник: шлях у майбутнє крізь сміттєві баки

Що ви знаєте про нав’язливу політичну рекламу? Вважаєте, що агітація на тролейбусах – це занадто? Або вимальовування партійних символів у під’їздах, як це зробила “Громадська сила”, – не найкраща форма донесення політичних ідей? Голова облради Святослав Олійник пробив нове дно у сфері агітації, пише dnepryes.com.ua.

Майбутнє

З 24 серпня жителі Дніпра можуть побачити лице відомого депутата, підписане слоганом “За майбутнє”, на найдивовижніших та незвичних місцях, наприклад, на фасадах, стінах складів, та як вершина всього цього політичного перформансу – на баках для сміття. Це рішучий ривок уперед у сфері правдивої політики – голова облради прямо і чесно вказує на місце, де буде будуватися майбутнє дніпрян.

Реакція громадян

Фото – ЗІК

Нагадаємо, чим “прославився” Олійник, що пропонує нам “майбутнє” на сміттєвих баках. По-перше, треба згадати приїзд президента 26 серпня, коли біля яхт-клубу “Січ” вишикувалися громадяни з транспарантами “Ганьба Олійнику”, але президент проігнорував це.  

Чому ж протестували?

Олійник має низку “заслуг” перед дніпрянами. Стадіон “Трудові Резерви” вже багато років ремонтують за рахунок бюджета, але, як сказано у басні Крилова, – “а віз і нині там”. Регіональна влада, не без участі Олійника, встигла причислити довгобуду на рахунок Зеленського. Не забувають Олійнику й роботу над південним об’їздом, котрий не один рік тягнув бюджетні гроші. Люди шуткували: “велике будівництво” перетворилося на “велике крадівництво”.

Сміттєвий тероризм

Не можна не згадати і сміттєвий тероризм 2018 року, коли Олійник вимагав облраду в кілька разів підняти тарифи на вивезення сміття, адже монополістом у сміттєвій сфері було підприємство “Дніпрокомунтранс”, контрольоване Святославом Олійником.

Коли йому відмовили, “Дніпрокомунтранс” відмовився виконувати свої обов’язки. Тоді вулиці перетворилися на величезні сміттєзвалища, а місто було паралізовано. Так Олійник продемонстрував образу за те, що йому не дали загарбати бюджетні гроші. Не менш відома і фірма “УПС”, що отримувала мільярдні контракти за правління “Партії Регіонів”. Пізніше “УПС” була помічена у багатьох кримінальних справах, щодо розкрадання бюджетних грошей, але,не дивлячись ні на що, вона продовжує вигравати тендери.

Тепер лице Олійника видніється на більшості сміттєвих баків Дніпра. Не надто гарний вибір для агітації, враховуючи минулі заслуги перед містом. 

Головне фото: “Апостроф”