Середа, 22 Червня, 2022

Українців укотре просять не поширювати інформацію про переміщення військової техніки

Ну скільки ще просити, аби українці нарешті перестали розголошувати інформацію про пересування військовослужбовців і військової техніки? Адже так вони роблять величезну послугу ворогові. Проте українці все ж вмудряються розсекретити інформацію про місцезнаходження, кількість і напрямок руху техніки. Активні користувачі соціальних мереж полюбляють викладати фото й відео з коментарями про те, де, коли і яку техніку бачили, а то й ведуть прямі трансляції з місця події.

dnepryes.com.ua нагадує, що будь-яка подібну інформацію може використати російська сторона. Тож Генштаб ЗСУ вкотре просить українців не поширювати в соціальних мережах відомості, що розсекречують:

  • місцезнаходження військової техніки, зброї, майна й особового складу;
  • рух колон воєнної техніки й переміщення в будь-який спосіб особового складу;
  • режимні воєнні об’єкти Міноборони й ЗСУ;
  • завдання органів військового управління, військ за бойовою готовністю, оперативну підготовку й застосування військ;
  • підготовку та проведення навчань;
  • організацію, чисельність і дислокацію військ.

Тож навіть якщо вас переповнює захват від того, що ви бачите, утримуйтеся від фото «біля отого крутого БТРа», на тлі колони танків тощо й не викладайте в мережі відео, яке демонструє, куди рухається техніка. Такі публікації можуть коштувати життя військовослужбовців, адже ви розсекречуєте інформацію ворогам. Тож добре подумайте, чи не загрожує інформація, яку ви поширюєте, безпеці життя військових і державі загалом.