Четвер, 4 Березня, 2021

Тривалий ремонт школи №126: мер Дніпра заявив, що до 1 вересня навчальний заклад відкрити не зможуть

Революція 1917: що відбувалося у Катеринославі?

Безліч вулиць Дніпра, ще до декомунізації, носили імена людей, які були для середньостатистичного жителя Української Радянської Соціалістичної Республіки всього-на-всього невеликим топонімом, який...

Проблематика передвиборчої кампанії у Дніпрі

Двадцять п‘ятого жовтня у Дніпрі відбудуться місцеві вибори: буде обраний мер та депутати місцевих органів влади. Як і завжди, виникає не мала...

Викрадення у Дніпрі: президент Володимир Зеленський втрутився у розгляд

Україна зовсім недалеко залишилося до вікопомних «чорних воронків», які наводили жах на людей за часів Сталіна. Людей забирали без всяких пояснень, як правило, вночі,...

У Дніпрі ніяк не можуть закінчити ремонт 126-ї школи, який почався ще в липні минулого року. Повідомляється, що на її реконструкцію виділили майже 43 мільйони гривень.

Сайт dnepryes.com.ua зазначає, що багатостраждальна школа з французьким ухилом обслуговує 950 дітей. Такі подробиці повідомили в прес-службі обласної адміністрації.

На час ремонту дітей молодших класів перевели в інші школи, старшокласники ж залишилися за головних. Поки в школі обшивали фасад біло-жовтою плиткою, діти вчилися в тих класах, до яких ще не дійшли руки майстрів.

Не можна сказати, що ремонт затягується через неробів-робітників. Адже вони в приміщенні вже замінили комунікації, вентиляцію, а також підлоги й систему опалення. Продовжуючи тему останнього, варто згадати і стіни, які утеплили на двох поверхах. Також зробили стелю й вже проводять освітлення. Ремонт здійснює ПП “Авісбуд”.

Діти повинні навчатися в сучасних умовах, адже час крокує тільки вперед. Головне, щоб було затишно і обстановка спонукала до отримання нових знань. Про це говорить і голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентин Резниченко. Відзначимо, що крім цієї школи, реконструкцію проводять і в середньому навчальному закладі №9.

Оновлюють територію і поруч зі школою. В даний момент роблять реконструкцію стадіону, на якому планують постелити якісний газон. Також встановлять баскетбольний і волейбольний майданчики, а для бігунів – обладнають бігові доріжки. Той же “Авісбуд” відремонтує спортивний об’єкт за 11 мільйонів 508 тисяч 402 гривні.

У школі №126 також планують організувати сприятливі умови для дітей з інвалідністю: обладнати пандуси, ресурсну кімнату і медіатеку. Даний навчальний заклад вважається одним з довгобудів міста. Не так дано мер Дніпра Борис Філатов заявив, що до 1 вересня школу відкрити не зможуть. Тоді закінчення ремонту перенесли на кінець 2019 року.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

На Європейській площі відбувся мітинг за реформу судової системи

27 лютого в центрі Дніпра відбулась акція з вимогою до центральної влади звільнити політичних в’язнів та провести судову реформу. Далі на dnepryes.

В Дніпрі активісти пікетували прокуратуру

23 лютого в Дніпрі відбувся пікет будівлі обласної прокуратури. Акція відбулась в підтримку засудженого в Одесі активіста і блогера Сергія Стерненка, який...

Губернатор Дніпропетровщини відзвітував щодо проробленої роботи

“Велике будівництво”, тарифи на комунальні послуги та подолання наслідків негоди — губернатор Дніпропетровщини відзвітував щодо проробленої обласною адміністрацією роботи, пише dnepryes.com.ua.

В Дніпрі громадська рада при Ода відзвітувала щодо виконаної роботи

12 лютого громадська рада при Дніпропетровські обласній державній адміністрації відзвітувала щодо проробленою за минулий рік роботи та повідомили про план дій на...

В Дніпровській міській раді відбулись масові звільнення

10 лютого відбулась позачергова сесія Дніпровської міської ради. В ході засідання був прийнятий цілий ряд екстремальних, а подекуди й відверто скандальних рішень....