Середа, 22 Червня, 2022

Тривалий ремонт школи №126: мер Дніпра заявив, що до 1 вересня навчальний заклад відкрити не зможуть

У Дніпрі ніяк не можуть закінчити ремонт 126-ї школи, який почався ще в липні минулого року. Повідомляється, що на її реконструкцію виділили майже 43 мільйони гривень.

Сайт dnepryes.com.ua зазначає, що багатостраждальна школа з французьким ухилом обслуговує 950 дітей. Такі подробиці повідомили в прес-службі обласної адміністрації.

На час ремонту дітей молодших класів перевели в інші школи, старшокласники ж залишилися за головних. Поки в школі обшивали фасад біло-жовтою плиткою, діти вчилися в тих класах, до яких ще не дійшли руки майстрів.

Не можна сказати, що ремонт затягується через неробів-робітників. Адже вони в приміщенні вже замінили комунікації, вентиляцію, а також підлоги й систему опалення. Продовжуючи тему останнього, варто згадати і стіни, які утеплили на двох поверхах. Також зробили стелю й вже проводять освітлення. Ремонт здійснює ПП “Авісбуд”.

Діти повинні навчатися в сучасних умовах, адже час крокує тільки вперед. Головне, щоб було затишно і обстановка спонукала до отримання нових знань. Про це говорить і голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації Валентин Резниченко. Відзначимо, що крім цієї школи, реконструкцію проводять і в середньому навчальному закладі №9.

Оновлюють територію і поруч зі школою. В даний момент роблять реконструкцію стадіону, на якому планують постелити якісний газон. Також встановлять баскетбольний і волейбольний майданчики, а для бігунів – обладнають бігові доріжки. Той же “Авісбуд” відремонтує спортивний об’єкт за 11 мільйонів 508 тисяч 402 гривні.

У школі №126 також планують організувати сприятливі умови для дітей з інвалідністю: обладнати пандуси, ресурсну кімнату і медіатеку. Даний навчальний заклад вважається одним з довгобудів міста. Не так дано мер Дніпра Борис Філатов заявив, що до 1 вересня школу відкрити не зможуть. Тоді закінчення ремонту перенесли на кінець 2019 року.