Понеділок, 21 Вересня, 2020

Почули пасажирів: в Дніпрі «грязнуль» відправлять на мийку

Охайні дніпряни скаржаться на брудні автобуси. Дійшла справа до того, що в соціальних мережах почали з’являтися заклики з хештегом “Помий мене”.

Як повідомляє dnepryes.com.ua, перевізники на зауваження реагують і відправляють брудні маршрутки на мийку. Тепер тенденція склалася така, що місцеві жителі активно постять фотографії брудних транспортних засобів, а перевізники їх збирають – за кілька днів понад 20 зауважень.

Незважаючи на старання обох сторін, у Дніпрі ще залишилися водії автобусів, що не заганяли своїх “грязнуль” на мийку. Крім того, не прибирають і в салоні транспортних засобів: засмальцьовані сидіння і сміття в салоні залишаються звичними для городян.

Водій Олександр, який працює на одному з таких нечистоплотних маршрутів, розповідає, що в салоні прибирають щодня, але нашим людям ніколи не догодиш – вони цього просто не цінують. Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять – каже Олександр.

А й справді, буває, що вже на першому рейсі в салоні розкидають насіння й фантики. Витирають руки об шторку. Водій бідкається, що люди не розуміють, що на чистку салону йде мінімум дві години. Так що все залежить від пасажира.

Дніпряни нарікають у відповідь. Кажуть, що на кінечній знаходяться найбрудніші маршрутки. Але водії виправдовуються великий чергою на чистку. Брудні автобуси обіцяють почистити в найближчі дні.

У профспілці перевізників кажуть, що на підприємстві був форс-мажор – проблеми з водопостачанням та водовідведенням, – тому на претензії не відреагували вчасно.

За словами самих перевізників, відгуки пасажирів для них дуже цінні, тому що саме за рахунок пасажирів підприємство й живе. Тому за акцією в соцмережах уважно стежать. Майже всі брудні автобуси вже стоять в черзі й через тиждень будуть сяяти. А щоб брудну маршрутку вимили якомога швидше, до публікації в соцмережах слід додавати номер автомобіля.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Що вам слід знати про резонансне вбивство дніпровського активіста

Вісімнадцятого вересня об одинадцятій годині ранку у відділок київської поліції надійшло повідомлення, у ньому значилось, що в районі відомого киянам топоніму «Академмістечка»,...

Філатов підсумував святкування Дня міста

Дванадцятого вересня відбулося святкування Дня міста. Попри критику Києва, мер Дніпра Борис Філатов зазначає, що свято пройшло більше ніж вдало. Він говорить,...

Зелений переворот: як хочуть заарештувати мера Дніпра та закрити місто

Дванадцятого вересня, попри застереження Києва, мер Дніпра Борис Філатов провів святкування Дня міста. У верховному апараті відреагували негативно, наприклад, Максим Степанов, що...

Зеленський реагує на ігнорування карантинних обмежень у Дніпрі

Президент України Володимир Зеленський відреагував на дії мерів, що відкривають розважальні заклади та знижують рівень впливу інформаційного та агітаційного простору про небезпечність...

Проблематика передвиборчої кампанії у Дніпрі

Двадцять п‘ятого жовтня у Дніпрі відбудуться місцеві вибори: буде обраний мер та депутати місцевих органів влади. Як і завжди, виникає не мала...