Середа, 5 Травня, 2021

Як Борис Філатов завоював довіру дніпрян і досі лідирує у рейтингу мерів

Революція 1917: що відбувалося у Катеринославі?

Безліч вулиць Дніпра, ще до декомунізації, носили імена людей, які були для середньостатистичного жителя Української Радянської Соціалістичної Республіки всього-на-всього невеликим топонімом, який...

Проблематика передвиборчої кампанії у Дніпрі

Двадцять п‘ятого жовтня у Дніпрі відбудуться місцеві вибори: буде обраний мер та депутати місцевих органів влади. Як і завжди, виникає не мала...

Викрадення у Дніпрі: президент Володимир Зеленський втрутився у розгляд

Україна зовсім недалеко залишилося до вікопомних «чорних воронків», які наводили жах на людей за часів Сталіна. Людей забирали без всяких пояснень, як правило, вночі,...

Протягом чотирьох років Борис Філатов зберігає стабільно високу підтримку жителів Дніпра на посаді міського голови. Про це свідчать дані опитувань Соціологічної групи «Рейтинг». Результати опитувань показують, що підтримка мера вище, ніж підтримка діяльності депутатів міської ради. Детальнішу інформацію можна отримати на dnepryes.

Соціологія не бреше

В рамках проекту «Моніторинг діяльності міської влади» було проведено аналіз даних з відкритих джерел. У Дніпрі спостерігається стійка ситуація рейтингу міського голови. Якщо подивитися на дані муніципального опитування, то рейтинг задоволеності діяльністю міського голови Бориса Філатова коливається від 45% до 53%. І це свідчить про те, що той електорат, який був у чинного міського голови, залишається. Міська рада трохи нижче рейтинг: максимум, який він мав, – 44%, мінімум – 31%. Але це один з найвищих показників по Україні.

Згідно з даними опитування, в 2019 році зафіксовано і високий рівень оптимістичних настроїв щодо стану справ в Дніпрі. Так, 45% жителів відзначили, що в цілому справи в місті йдуть в правильному напрямку – це найкращий показник, починаючи з 2015 року. Рівень задоволеності в порівнянні з 2016 року виріс на 20%.

За даними дослідження, в 2019 році 54% респондентів позитивно оцінювали діяльність Бориса Філатова на посаді мера. У період з 2016 по 2019 роки цей показник не опускався нижче 52%, тобто більше половини городян залишаються задоволеними протягом усієї каденції.

За даними аналітичного порталу «Слово и Дело», за підсумками четвертої річниці з моменту проведення місцевих виборів (25 жовтня 2015 року) найбільш відповідальним мером українських міст став глава Дніпра Борис Філатов. За чотири роки він дав 182 обіцянки, з яких виконав 111, не виконав 39 (з об’єктивних причин), ще 32 – на стадії реалізації. Таким чином, рівень відповідальності мера Дніпра досяг 61%, що стало кращим показником серед всіх міських голів, які потрапили в рейтинг.

рейтинг

Став одним із кращих заслужено

Зокрема, Борис Філатов став лідером цього рейтингу завдяки тому, що він виконав обіцянку протягом 2018 року провести капітальний ремонт у 16 ​​дитячих садах. Також мер Дніпра дотримувався всіх обіцянок щодо учасників АТО і продемонстрував один з кращих показників в цій сфері.

Нагадаємо, що в жовтні 2019 року видання «Кореспондент» опублікувало рейтинг найвпливовіших міських голів 35-ти міст України. При аналізі враховувався як політичний вплив мерів, так і економічні можливості. Глава Дніпра посів друге місце в рейтингу (політичний вплив – 3,25, економічний – 3,71). Його випередив тільки мер столиці Віталій Кличко, який має непорівнянні економічні можливості з іншими містами України через великий обсяг бюджету Києва.

За результатами VI дослідження Індексу публічності місцевого самоврядування з 2015 по 2018 роки зафіксована позитивна динаміка рівня публічності, відкритості міського голови Дніпра. За цей період відбулося зростання показника публічності: з 39% до 62%.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Парі з мером або як поживає «інфраструктурна муза України» Анна Мінюкова?

Ремонт моста через Дніпро в нашому місті став справжньою епопеєю. Розтягнутий у часі процес привернув широку увагу громадськості, а його учасники були...

На Європейській площі відбувся мітинг за реформу судової системи

27 лютого в центрі Дніпра відбулась акція з вимогою до центральної влади звільнити політичних в’язнів та провести судову реформу. Далі на dnepryes.

В Дніпрі активісти пікетували прокуратуру

23 лютого в Дніпрі відбувся пікет будівлі обласної прокуратури. Акція відбулась в підтримку засудженого в Одесі активіста і блогера Сергія Стерненка, який...

Губернатор Дніпропетровщини відзвітував щодо проробленої роботи

“Велике будівництво”, тарифи на комунальні послуги та подолання наслідків негоди — губернатор Дніпропетровщини відзвітував щодо проробленої обласною адміністрацією роботи, пише dnepryes.com.ua.

В Дніпрі громадська рада при Ода відзвітувала щодо виконаної роботи

12 лютого громадська рада при Дніпропетровські обласній державній адміністрації відзвітувала щодо проробленою за минулий рік роботи та повідомили про план дій на...