Четвер, 12 Травня, 2022

Який вкладиш спальних мішків обрати?

Підкладка спального мішка підтримує відповідний тепловий комфорт у вашому спальному мішку і дозволяє, серед іншого, підвищити його тепло і рівень гігієни. Під час подорожей і активного відпочинку дуже важливий хороший нічний сон, тому варто подбати про найвищу якість. Вкладиш спальника гарантує, що спальний мішок довше залишається чистим і свіжим, оскільки забезпечує ізоляцію між тілом і спальним мішком.

Прати спальник — справа непроста, а при його забрудненні підкладку спального мішка можна легко прати вручну або в пральній машині, що не повинно бути проблемою навіть в поході. До того ж вкладиш дуже швидко сохне і компактний. Важливою перевагою є те, що ви можете ізолювати свій спальний мішок з допомогою вкладиша для спального мішка, завдяки чому підвищується тепловий комфорт спального мішка, а в жаркому кліматі ви можете спати в самому вкладиші.

Як користуватися вкладишем для спальника?

Подорожуючи в жаркому кліматі, де ночі спекотні, ви можете використовувати вкладиш як самостійний дуже легкий спальний мішок. Устілки, незалежно від того, з якого матеріалу вони зроблені, дуже добре дихають і вбирають піт. Так що вони є відмінним рішенням для поїздки в тропіки.

Вкладиш можна використовувати під час сну в гуртожитках або хостелах для підвищення рівня гігієни і комфорту. Теоретично ми в таких місцях безпечні, але тим не менш, в місці, куди протягом тижня стікаються сотні туристів, краще спати в своїй постільній білизні або хоча б в першому шарі, безпосередньо дотичної з шкірою.

Однак найчастіше вкладиші спальника використовуються в якості внутрішнього вкладиша спального мішка. Їх основне завдання — підвищити рівень гігієни. Вдома ми міняємо постільну білизну приблизно раз в тиждень, в поїздках набагато складніше утримувати постільну білизна в чистоті. Саме тому підійде вкладиш для спального мішка, який легко і швидко можно попрати під час походу. Ще одне завдання вкладишів — підвищити тепловий комфорт спального мішка, тобто утеплити спальник на кілька градусів. Вставки, в залежності від моделі, підвищують тепловий комфорт приблизно з 2 до 15 градусів Цельсія.

Підводячи підсумок, ми можемо використовувати вкладиші для спального мішка в якості самостійного, дуже тонкого спального мішка в спекотні ночі, використовувати їх в гуртожитках або хостелах і використовувати їх в якості вкладиша всередині спального мішка для підвищення гігієни і комфорту сну.

Використання вкладишів для спальників має багато переваг:

  • підвищена гігієна;
  • підвищення комфорту;
  • тіло дихає;
  • вбирає піт;
  • деякі моделі мають антибактеріальний захист;
  • довше зберігає свіжість спальника;
  • протидія забрудненню спального мішка;
  • підвищення теплового комфорту спального мішка з 2 до 15 градусів Цельсія;
  • можливість використання вкладиша як дуже тонкого спального мішка під час сну в жаркому кліматі.

Де купити в Україні?

Інтернет-магазин Terra Incognita пропонує гарні моделі вкладишів в спальник. Перегляньте пропозицію на офіційному сайті.