Середа, 18 Травня, 2022

Як дніпрянам вибрати піжами?

Часто комфортний та безпечний сон забезпечують піжами, якщо вони виготовлені з високоякісних тканин. Піжами є найпопулярнішим домашнім одягом, одним із найзручніших. Тому вибирати його слід ретельно та уважно, адже половину доби людина проводить саме в ній. Для того, щоб правильно обрати ту піжаму, яка задовільнить усі ваші вподобання, необхідно в першу чергу розібратися у її видах, тканинах та в інших критеріях.

Види піжам: критерії вибору 

Під час покупки піжами необхідно керуватися декількома критеріями, які допоможуть швидше обрати правильний одяг для сну.

У першу чергу слід розібратися з тканинами, з яких найчастіше виробляють піжами. Для них використовують як і штучні, так і натуральні тканини. Тому рекомендуємо вибирати ту піжаму, яка виготовлена зі змішаних тканин. Найкращою основою полотна для піжами підійде натуральна тканина з додаванням деяких синтетичних ниток. Такі піжами будуть комфортними, а також довго послужать у користуванні. Такий матеріал не викликає алергічних реакцій, а навпаки – забезпечує здоровий та зручний сон.

Найчастіше піжами виготовляють із таких матеріалів:

  • Бавовна. Бавовняні піжами з тонкого трикотажу ідеально підійдуть для літньої та весняної пори, а з утепленням – для зими та холодної осені. Це один із найпрактичніших та найзручніших тканин. Він приємний до тіла, не викликає алергічних реакцій, завдяки ньому тіло дихає цілу ніч та не пріє. Проте бавовна вимагає ретельного догляду, тому прати її необхідно до всіх вимог, зазначених виробниками. Тоді піжама стане довговічною та не втратить зручності. Бавовняні піжами популярні як і серед чоловіків, так і жінок. Навіть для дітей рекомендують таку тканину.
  • Атлас, шовк та сатин. Шовк – це натуральна тканина, а атлас та сатин – синтетичний та бюджетний варіант. Ззовні вони не відрізняються, лише вартістю. Проте шовк є більш безпечним для тіла, він не викликає алергічних реакцій. Єдиним недоліком такої тканини є те, що на них легко залишаються сліди та плями, виводити які значно важче. Із сатину, атласу та шовку виготовляють романтичні та красиві піжами, іноді халати для жінок. Такий одяг для сну є надзвичайно приємним до тіла, він зручний та комфортний. 
  • Мікрофібра та фліс. Ці тканини є штучними, проте також забезпечують зручність та комфорт у носінні. Фліс, наприклад, протистоїть бактеріям та грибкам, а мікрофібра – надзвичайно міцна, довговічна та якісна тканина. Вони не вимагають особливого догляду,є доволі зносостійкими. Із них найчастіше виготовляють теплі піжами-комплекти з штанів та кофт. На зиму піжами з цього матеріалу є ідеальними для комфортного сну.
  • Модал та віскоза. З цих матеріалів найчастіше виготовляють літні, легкі піжами. Це штучні тканини, проте нічим не відрізняються від натуральних. Вони є надзвичайно практичними, зручними, комфортними та безпечними, і що головне: забезпечують здоровий сон.

Де дніпрянам придбати піжами?

Один із найбільших асортиментів піжам, а також білизни, халатів для дому тощо пропонує онлайн-магазин Nosovski. Якісні піжами з високоякісних тканин для чоловіків та жінок, приємні ціни, шалені знижки, а також величезний вибір чекає на покупців у магазині. Навіть найвибагливіший покупець задовільнить усі свої потреби, адже Nosovski пропонує лише брендовий, стильний та якісний товар.