Четвер, 4 Березня, 2021

В Україні заборонять популярний напій

Революція 1917: що відбувалося у Катеринославі?

Безліч вулиць Дніпра, ще до декомунізації, носили імена людей, які були для середньостатистичного жителя Української Радянської Соціалістичної Республіки всього-на-всього невеликим топонімом, який...

Проблематика передвиборчої кампанії у Дніпрі

Двадцять п‘ятого жовтня у Дніпрі відбудуться місцеві вибори: буде обраний мер та депутати місцевих органів влади. Як і завжди, виникає не мала...

Викрадення у Дніпрі: президент Володимир Зеленський втрутився у розгляд

Україна зовсім недалеко залишилося до вікопомних «чорних воронків», які наводили жах на людей за часів Сталіна. Людей забирали без всяких пояснень, як правило, вночі,...

Тепер повнолітні українці, які не виглядають на свій вік, але дуже полюбляють енергетичні напої, повинні будуть носити з собою паспорт. Адже без нього енергетики можуть і не продати.

Як повідомляє dnepryes.com.ua, на сайті Верховної Ради зареєстровано законопроект, в якому пропонують заборонити продаж енергетичних напоїв неповнолітнім. Йдеться про підбадьорливі напої, які містять етиловий спирт.

Дана ініціатива деяких депутатів виглядає цілком логічно. Адже фахівцями Всесвітньої організації охорони здоров’я ще п’ять років тому було доведено, що зростання споживання енергетичних напоїв в світі становить небезпеку для здоров’я населення, особливо для молоді.

Варто відзначити, що неповнолітнім хочуть заборонити продавати енергетики з вмістом спирту в обсязі понад 0,5%. Також завбачливі автори законопроекту вирішили піти на кардинальні заходи в цьому питанні, запропонувавши прибратиїх з продажу в певних місцях – там, де неповнолітні зможуть безперешкодно купувати енергетики:

– на територіях навчальних закладів;

– на територіях закладів здоров’я;

– на території спортивних закладів;

– з торгових автоматів;

– заборонити продаж в місцях проведення масових заходів.

Крім того, енергетики обсягом 0,5 літра можуть просто зникнути, так як автори документа приготували любителям цих напоїв ще один «сюрприз»: енергетики не можна буде купити об’ємом вище 0,33 літра.

Якщо продавці будуть ігнорувати цей закон, продовжуючи продавати напої неповнолітнім, то їх пропонують штрафувати з конфіскацією енергетиків і виручки, отриманої за їх продаж.

Останні роки молодь нашої країни досить серйозно «підсіла» на енергетики. Виробники «еліксиру» в свою чергу обіцяють їй підвищену фізичну й розумову працездатність, мовляв, напої надають стимулюючу дію організму. Але ніхто не говорить про те, якої шкоди вони завдають нашому організму.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

На Європейській площі відбувся мітинг за реформу судової системи

27 лютого в центрі Дніпра відбулась акція з вимогою до центральної влади звільнити політичних в’язнів та провести судову реформу. Далі на dnepryes.

В Дніпрі активісти пікетували прокуратуру

23 лютого в Дніпрі відбувся пікет будівлі обласної прокуратури. Акція відбулась в підтримку засудженого в Одесі активіста і блогера Сергія Стерненка, який...

Губернатор Дніпропетровщини відзвітував щодо проробленої роботи

“Велике будівництво”, тарифи на комунальні послуги та подолання наслідків негоди — губернатор Дніпропетровщини відзвітував щодо проробленої обласною адміністрацією роботи, пише dnepryes.com.ua.

В Дніпрі громадська рада при Ода відзвітувала щодо виконаної роботи

12 лютого громадська рада при Дніпропетровські обласній державній адміністрації відзвітувала щодо проробленою за минулий рік роботи та повідомили про план дій на...

В Дніпровській міській раді відбулись масові звільнення

10 лютого відбулась позачергова сесія Дніпровської міської ради. В ході засідання був прийнятий цілий ряд екстремальних, а подекуди й відверто скандальних рішень....