Середа, 22 Червня, 2022

Дніпро названий найкращим місто України, в сфері освітньої інфраструктури

Кілька днів тому, стало відомо, що в місті Дніпро найбільше по Україні будуються дошкільні та шкільні установи. В цілому Дніпропетровський регіон виділяють найбільшу суму грошей на загальноосвітню систему по всій країні, – повідомляє віце-прем’єр і глава Міністерства регіностроя Геннадій Зубко.

«Місто Дніпро став безпрецедентним лідером з розвитку загальноосвітньої середовища. До того ж Дніпропетровська область є лідером по впровадженню інклюзивної системи освіти в Україні », – заявив Зубко.

На сьогоднішній день депутати Дніпропетровської міськради склали цілий ряд стратегічний ідей по розвитку інфраструктури області. За цим планом в кожному районі міста буде створена так звана «ідеальна» школа. Після цього за аналогією буде зведений дитячий садок, спортивні стадіон і так далі.

На реалізацію даного плану необхідно близько 4-5 років інтенсивної роботи. Першочергові об’єкти будівництва будуть затверджуватися на сесіях місцевої міськради. Гроші на будівництво нових навчальних закладів будуть виділити з обласного бюджету. На руки міськради ляже оформлення землі, заміна доріг і розмітки.

Нагадаємо, в 2019 році трапився безпрецедентний випадок, коли держава виділила на освітню сферу 42 мільярди гривень. Цю сума на порядок вище, ніж у 2018 році, який і так був рекордним зі своїми 32 мільярдами гривень. Також в поточному році 1 мільярд гривень було виділено на фінансування програм для молоді пов’язаних з наукою і освітою в цілому.

Варто відзначити, що в Україні змінили систему вступу абітурієнтів до ВНЗ. Для випускників шкіл будуть підготовлені пільги зі спецпропозиціями поза рейтингового надходження з пропозицією відпрацювання після університету.